Oprogramowanie dla firm - systemy CRM
  ULISSES Software to zespół doświadczonych projektantów i programistów, znających różne branże. Nasze oprogramowanie dla firm powstaje w oparciu o nowe technologie i potrzeby Klientów - dzięki swoim licznym funkcjom usprawnia zarządzanie wieloma procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie. Wersja DEMO
  Co poza funkcjonalnością?
  Prosta obsługa, przyjazny interfejs i możliwość dowolnego rozbudowania aplikacji. Chcemy dawać Ci wybór i możliwość korzystania z takich opcji, ktore okażą się przydatne. Wystarczy skontaktować się z nami i powiedzieć o swoich potrzebach - jeżeli chodzi o oprogramowanie dla firm, to jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających. Terminowo i w przemyślany sposób. 

 

Programy CoMoTel

   -oprogramowanie dla budownictwa

Pragniesz rozliczać koszty maszyn, rusztowań czy szalunków na wszystkich swoich budowach, a także dokładnie wiedzieć gdzie znajduje się maszyna albo czy w ogóle jest dostępna? Pomoże Ci oprogramowanie dla budownictwa, powstałe w wyniku konsultacji specjalistów. W ofercie również program do ewidencji odzieży roboczej. 

-systemy crm

Nowoczesne systemy CRM to wsparcie organizacyjne dla firm i zupełnie nowe możliwości dla przedsiębiorców. Oprogramowanie w znaczący sposób usprawnia sprzedaż, rozliczanie handlowców, kontakty z kontrahentami i umożliwia tworzenie wydruków oraz zestawień. A to tylko część tego, co oferują nasze rozwiązania.

programy

 

Nasze kompetencje

  Programy do zarządzania obecnej generacji tworzymy od 2003 r. Specjalizujemy się w programach branżowych, dostosowanych ściśle do oczekiwań użytkowników.

Nasze biznesowe DNA:
 - E F E K T Y W N O Ś Ć
 - I N N O W A C Y J N O Ś Ć

 Nasze kompetencje wynikają z wieloletniego doświadczenia oraz z setek wdrożeń. W kilku branżach jesteśmy uznanym liderem.
  Naszym klientom oferujemy dobrze zorganizowany system serwisowania oprogramo-wania, który jest  zintegrowany z procedurami rejestracji i realizacji sugestii i uwag dotyczących naszych usług. 

strony internetowe

 

Gorący temat

1. Płatnik i Odbiorca na fakturze
2. Numeracja miesięczna


W programach Comotel dostępne są dwa ulepszenia:

1. Po wyborze Płatnika faktury można wybrać z listy Odbiorcę. Taka konieczność wynika z centralizacji VAT w Gminach

2. Mozliwość wybory numeracji dokumentów: miesięczna lub roczna

Kontakt: 
 - mail: programy(a)ulisses.pl
 - tel. 62 501-54-54
 - kom. 502-752-339
  

strony internetowe

 

 

Kontakt

ULISSES Sp. z o.o.
ul. Górnośląska 69a
62-800 Kalisz, POLAND
tel. +48 62 501-54-54

Sprzedaż programów:

tel. +48 62 501-54-54
kom. 502-752-339
mail: programy(a)ulisses.pl

Pomoc techniczna:
tel. 62 50-15-456 (457)
kom. 502-752-192
mail: programy(a)ulisses.pl
 

strony www kontakt

Zgodnie z nowelizacją ustawy informujemy, że na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookie. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności. ZAMKNIJ