Slider

Dedykowane oprogramowanie dla firm

Jesteśmy przedsiębiorstwem dostarczającym niezawodne, dedykowane oprogramowanie i narzędzia informatyczne dla firm. Wśród naszych aplikacji są gotowe rozwiązania, takie jak Comotel, na podstawie których tworzymy programy do wynajmu (maszyn budowlanych, podnośników, wózków widłowych, etc.) i szeroko pojęte CRM dla serwisów urządzeń i pojazdów.

Zajmujemy się również wdrażaniem autorskich systemów dedykowanych do obsługi wypożyczalni samochodowych, wykorzystujących technologię cloud. Pozwalają one na łatwą rezerwację auta drogą internetową przez całą dobę. Oferujemy również rozwiązania biznesowe dla firm zajmujących się wypożyczaniem maszyn, rusztowań, sprzętu rehabilitacyjnego, agregatów prądotwórczych czy ekspresów do kawy. Niezależnie od aktualnie oferowanego przez nas oprogramowania dedykowanego, jesteśmy w stanie stworzyć aplikacje wspomagające specyficzne procesy w przedsiębiorstwie. Zbudujemy od zera rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb, które pomoże Ci usprawnić pracę, a w konsekwencji podnieść zyski.

...

Profesjonalne oprogramowanie dla wypożyczalni, serwisów i składów węgla

Od kilkunastu lat rozwijamy nasze autorskie systemy informatyczne do zarządzania w branży wynajmu. Zrealizowaliśmy już prawie 200 wdrożeń w tym zakresie. Obsługujemy firmy, zajmujące się wypożyczaniem maszyn budowlanych, samochodów, wózków dla niepełnosprawnych, toalet kontenerowych, mebli eventowych, ekspresów czy wyposażenia ogródków piwnych.

Dostosowujemy oprogramowanie do specyfiki danego przedsiębiorstwa i obowiązujących w nim procedur wewnętrznych. Cały proces odbywa się w ścisłej współpracy z Klientem. Oferujemy kilka wersji systemu dedykowanego, począwszy od aplikacji działającej lokalnie, przez programy na platformy mobilne, aż po rozwiązania webowe.

Dostarczamy również szereg narzędzi informatycznych do obsługi serwisów różnego rodzaju maszyn i urządzeń. Są one przeznaczone zarówno dla firm usługowych naprawiających sprzęt Klientów indywidualnych i biznesowych, jak i dla dużych przedsiębiorstw, które muszą sprawnie zarządzać utrzymaniem sporej ilości wyposażenia, w trakcie jego eksploatacji.

W naszym portfolio znajdziesz również oprogramowanie dedykowane składom węgla OPAŁ, gospodarce magazynowej odzieży czy zarządzaniu odpadami komunalnymi SORTY. Jest ono często wykorzystywane przez dużych Klientów branżowych, aktualnie korzysta z niego przeszło kilkaset firm na terenie całej Polski. Każda aplikacja wspomaga firmę w jej działalności operacyjnej.

Gotowe rozwiązania biznesowe i CRM dostosowane do Twoich potrzeb

Jako producent zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla biznesu, dostarczamy również profesjonalne aplikacje CRM do zarządzania relacjami z Klientami w Twojej firmie. Pomagają one w uporządkowaniu procesów związanych ze sprzedażą i marketingiem, a więc kluczowymi dziedzinami w kontekście zysku i wzrostów przedsiębiorstwa. Pozwala na koordynowanie pracy specjalistów i stanowi dobry sposób na gromadzenie wiedzy na temat prowadzonej działalności.

Nasze oprogramowanie jest dostosowywane do potrzeb danej organizacji. Jeżeli w tej chwili nie ma jakiejś funkcjonalności, to jesteśmy w stanie w krótkim czasie dopisać odpowiedni moduł i rozbudować program o niezbędne dla Ciebie możliwości. Dzięki dużej elastyczności i wiedzy możemy również napisać aplikację „szytą na miarę” zupełnie od zera.

Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz i jakie są Twoje potrzeby, pomożemy Ci wdrożyć dedykowane rozwiązania informatyczne, które przyczynią się do optymalizacji procesów, a co za tym idzie poprawy wydajności całej struktury przedsiębiorstwa. Efektem będzie podniesienie zysków i EBITDA, a także lepsza współpraca z Klientem.

Kontakt

ULISSES Sp. z o.o.
ul. Górnośląska 69a, 62-800 Kalisz, POLAND
tel+48 62-501-54-54

Sprzedaż programów:
tel62-501-54-54 | kom. 502-752-339
emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pomoc techniczna:
tel62-50-15-456 | kom. 502-752-192
tel62-50-15-457
emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgodnie z nowelizacją ustawy informujemy, że na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookie. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności. ZAMKNIJ