Nasza Misja (jakie mamy cele)
  Jako firma projektująca oprogramowanie zamierzamy współpracować z podmiotami, które nas potrzebują, które prowadzą biznesy wymagające planowania i kontroli realizacji. Chcemy ułatwiać pracę za pomocą technologii informatycznych - ma być dokładniej, łatwiej i szybciej. Dobrze czujemy się w nowych oraz niszowych rynkach (VMM). Staramy się reagować szybko i skutecznie na trendy w biznesie (rozwój wynajmu i serwisu) oraz na zmiany w przepisach powodujące powstawanie nowych rynków (akcyza, odpady). Praca daje nam satysfakcję - odnajdujemy spełnienie w realizacji potrzeb użytkowników naszych programów. Ścisła współpraca, wymiana doświadczeń, innowacyjność, świetne relacje z kontrahentami - to nasze DNA   Zobacz video

Nasza Wizja (jak chcemy osiągać cele)
  Zakładamy, że świat się szybko zmienia i program komputerowy musi być tak zaprojektowany, żeby elastyczność była wmurowana w fundamenty. Jeżeli chcemy oferować program dla różnych branż i jednocześnie sprawnie go serwisowć, to musi on mieć możliwość łatwej adaptacji. Pamiętamy o tym 24/7/365 - czyli zawsze.
  Wierzymy w przyszłość wynajmu. Widoczny jest trend od posiadania do wynajmu oraz współdzielenia. Nieprzypadkowo oferujemy od lat programy do obsługi wynajmu dla wielu branż.

Historia              
  Programy obecnej generacji tworzymy od 2005 r., ale spółka ULISSES rozpoczęła działalność w 1993 r. tworząc zespół inżynierów od budowy komputerów i projektowania softwaru.