Wdrażamy programy od wielu lat i systematycznie usprawniamy procedury.
W miarę jak programy komputerowe dla biznesu czy administracji obejmują coraz więcej obszarów, mają coraz więcej modułów i sięgają głębiej w strukturę organizacji, ich wdrożenie staje się wielkim wyzwaniem. Dotyczy to obu stron procesu wdrożenia: Dostawcę i Odbiorcę (przyszłego użytkownika softwaru). Przecież obie strony chcą tego samego - wdrożenia zakończonego sukcesem i w terminie!
   Co proponuje ULISSES?
Nowe podejście do wdrożenia w oparciu o zasady zarządzania projektami (PM) oraz metodologię Scrum: zaplanuj - wykonuj - kontroluj.
Tworzymy wspólne zespoły składające się z konkretnych osób Dostawcy i Odbiorcy, a cały zakres wdrożenia dzielimy na Etapy, następnie każdy z nich na Sprinty (tygodniówki), czyli metodologia Scrum. Wszystko to jest dostępne on-line w aplikacji Quinno Project - dla obu stron! Procedury wdrożeniowe dostępne dotychczas dla dużych korporacji są teraz dostępne dla średnich podmiotów - kilkudziesieciu czy kilkuset pracowników, obejmujące moduły Wynajmu, Serwisu, CRM i Sprzedaży. W rozsądnej cenie.

Zobacz krótkie video

Więcej o aplikacji Quinno Project - wdrożenia