Tabela Wynajmu programu Comotel. Widok W05 pokazuje efekty pracy handlowców (konsultantów).

Dodatkowy widok w Tabeli Wynajmu, W04 - Utylizacja i stopa zwrotu, oddziały i regiony. 

Dla wypożyczalni! Jaka jest stopa zwrotu, przychód, utylizacja ilościowa i wartościowa? Dla grupy i każdego sprzętu

Rezerwacja on-line rowerów i sprzętu dodatkowego. Klient podaje okres, wybiera sprzęt, usługi dodatkowe i generuje rezerwację.

Rezerwacje, wydania, zwroty. Terminarz wynajmu i rezerwacji ułatwia planowanie i realizacje

System rezerwacji sprzętu on-line zintegrowany w 100% z programem dla wypożyczalni Quinno Rental. To efektywne i innowacyjne rozwiązanie.

Harmonogram rezerwacji i wynajmu sprzętu eventowego (HWE) to ogromny skok jakościowy w zarządzaniu. To prawdziwa innowacja.

Bądź mobilny z Comotelem. Serwisanci z tabletami, wydania i zwroty sprzętu on-line, mobilni handlowcy - użytkownicy Comotela już tak mogą działać

Wdrażanie programu komputerowego to wspólny wysiłek dostawcy softwaru i jego użytkownika. Jak to robi ULISSES?

Idealne np. dla planowania usług dźwigiem, podnośnikiem, usługi transportu lub montażu rusztowań . Czytelny grafik to kolejny atut aplikacji.

Jaki program wybrać dla rozliczania wynajmu rusztowań, szalunków lub ogrodzeń? Comotel, Quinno a może platformę aplikacji PAQ?

Zgodnie z nowelizacją ustawy informujemy, że na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookie. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności. ZAMKNIJ