Dla wypożyczalni! Jaka jest stopa zwrotu, przychód, utylizacja ilościowa i wartościowa? Dla grupy i każdego sprzętu

Moduł e-Faktura  - to ułatwienie w generowaniu, wysyłaniu i kontroli odbioru faktur w formie elektronicznej.

Moduł, wykorzystując mapy Googla, pokazuje lokalizację sprzętu oraz zlecenia serwisowe z podziałem na serwisantów.

Moduł windykacyjny - zaległości w płatnościach w łatwy sposób są rejestrowane, a odpowiedni dłużnicy otrzymują wezwania do zapłaty.

Moduł Wiadomości - usprawnia pracę wszystkich działów w firmie. Za jego pomocą wyślemy smsa lub maila do swoich kontrahentów w zakresie dowolnie zdefiniowanych tematów.

Rejestrowanie korespondencji - elektroniczny rejestr poczty przychodzącej i wychodzącej. Wprowadzamy rodzaj korespondencji, datę, od kogo i do kogo jest skierowana.

Elektroniczny rejestr umów - program daje możliwość wprowadzania umów od dostawców jak też jakieś inne wewnętrzne umowy pomiędzy kontrahentami.

Moduł rentowność - przydatny przy wypożyczaniu elementów. Program porównuje przychody z wynajmu z kosztami. Uzyskujemy wtedy specjalny raport.

Rozliczanie zwrotów towarów  - jest to funkcja, która automatycznie w rozbiciu na koszty rozlicza zwrot poszczególnych elementów przez klienta.

Bądź mobilny z Comotelem. Serwisanci z tabletami, wydania i zwroty sprzętu on-line, mobilni handlowcy - użytkownicy Comotela już tak mogą działać

Grafik GPRZ - ułatwia zaplanowanie pracy serwisantom i kontrolę ich realizacji. Dostęp webowy ułatwia serwisantom pracę w terenie.

Kontrahenci, Terminarz i Zdarzenia - moduł udostępnia dostęp do tych trzech grup danych. Dostęp do danych lokalnie oraz webowo.

Zgodnie z nowelizacją ustawy informujemy, że na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookie. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności. ZAMKNIJ