Aplikacja Quinno RENTAL - przeznaczona do wypożyczania maszyn budowlanych, czyszczących, wózków widłowych, narzędzi, itp. Na tablety, smartfony i laptopy. Dane w chmurze, zawsze dostępne.

Rozliczanie dzierżawy elementów - aplikacja webowa Quinno. Rejestruje wydania i zwroty, następnie na tej podstawie automatycznie wygeneruje faktury za dzierżawę.

Aplikacja Quinno RENTAL - przeznaczona do wypożyczania samochodów. Na tablety, smartfony i laptopy. Dane w chmurze, zawsze dostępne.

Rezerwacje, wydania, zwroty. Terminarz wynajmu i rezerwacji ułatwia planowanie i realizacje

Wypożyczalnia sprzętu eventowego - mobilny program dla planowania i kontroli realizacji wynajmu (gastro, IT, meble, agregaty, namioty, itp).

Serwis -prosty, mobilny program dla planowania i kontroli realizacji serwisu - wewnętrznego i zewnętrznego. Na tablety, smartfony i laptopy. Dane w chmurze, zawsze dostępne.

System rezerwacji maszyn - umożliwia on klientowi webowemu wypożyczalni zrobić rezerwację, która jest od razu dostępna w programie dla pracownika wypożyczalni.

System rezerwacji eventów - klient wypożyczalni robi rezerwację on-line i jest ona od razu dostępna dla pracownika wypożyczalni.

System rezerwacji samochodów - umożliwia on klientowi webowemu wypożyczalni zrobić rezerwację, która jest od razu dostępna w programie dla pracownika wypożyczalni.

Aplikacja Quinno CRM - zaprojektowana dla handlowców, konsultantów i menedżerów. Ułatwia systematyczne budowanie relacji z kontrahentami.

Rodo Administrator - system do elektronicznego rejestrowania zdarzeń związanych z przetwarzaniem danych osobowych.

Rodo Procesor - program umożliwiający zgodnie z przepisami rejestrować przetwarzane dane osobowe swoich kontrahentów, zarządzanie ich bazami.

Zgodnie z nowelizacją ustawy informujemy, że na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookie. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności. ZAMKNIJ