Programy obecnej generacji tworzymy od 2003 r., ale spółka ULISSES rozpoczęła działalność w 1993 r. tworząc zespół projektantów, programistów i wdrożeniowców. Główną działalnością było projektowanie, tworzenie i wdrażanie własnych programów do zarządzania firmą. Dodatkowo ULISSES sprzedawał sprzęt komputerowy, tworząc w ten sposób kompleksową ofertę systemów komputerowych dla szybko rozwijającego się biznesu.

  Wraz z rozwojem Internetu rozwinięto w 1996 r. dział projektowania i utrzymywania stron www naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie pomagało nam tworzyć projekty funkcjonalne i estetyczne - w branży Web design byliśmy postrzegani jako lokalny lider. 

  W odpowiedzi na rosnące wymagania istniejącego rynku oraz rozwój zupełnie nowych branż, w 2003 zaprojektowano w ULISSESIE nowy program o handlowej nazwie Comotel. Rozwiązania w nim zawarte są wynikiem z jednej strony wieloletniego doświadczenia w projektowaniu programów, z drugiej strony wynikiem dynamicznie zmieniającego się rynku użytkowników softwaru. Są oni obecnie bardziej wymagający i oczekują sprawnego dostosowania programów pod swoje potrzeby. Powstały także - i ciągle powstają - nowe branże, a raczej nowe segmenty rynku dla oprogramowania. Zaprojektowany przez ULISSES program Comotel odpowiada na te potrzeby - jest instalowany i wdrażany od 2005 r.

  W ramach dalszego rozwoju organizacyjnego 1.06.2013 powstała spółka ULISSES Sp. z o.o. która przejęła obowiązki dotychczasowej spółki cywilnej. Od sierpnia 2013 r. przeniesiono projektowanie stron www do firm zewnętrznych. Zamierzamy tym samym skoncentrować się na głównej linii produktów - branżowych programów do zarządzania firm.

  Reagując na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku, ULISSES od 2015 r. oferuje nowy produkt oparty o technologię cloud (chmura) - platformę internetową QUINNO. Na tym fundamencie, w zależności od potrzeb użytkowników, generujemy jego branżowe aplikacje - eSklepy, zarządzanie franczyzą, zarządzanie Dostawcami i Klientami . Równolegle rozwijamy więc dwa produkty - aplikację lokalną Comotel oraz webową QUINNO.

Na potrzeby działu programowania stworzono Zintegrowany System Wdrożeniowy, który zapewnia sprawny serwis programów używanych u klientów.  Zobacz referencje programów Comotel

  Dodatkowo ULISSES prowadzi od 1999 r. ważny dla społeczności lokalnej regionalny portal ecentrum.   Zobacz portal ecentrum

Praktyki w ULISSES Software?


ulisses2017Play
historiaPlay