Tworzymy oprogramowanie z grupy VMM (Vertical Markets Management), czyli specjalizowane, wymagające "głębokiego" dostosowania i niestandardowych kompetencji. Nasze programy instalujemy, wdrażamy, rozwijamy i serwisujemy. Obecnie mamy w ofercie dwa główne produkty, na bazie których powstało ponad 20 branżowych (wertykalnych) programów:                                                       

  • program Comotel (instalowany lokalnie)    logoComotel bez tla
  • program Quinno (instalowany w chmurze)   logoQuinno bez tla

Programy Comotel i Quinno 
   Program Comotel to fundament dla szeregu programów dostosowanych do wybranych branż. Nasza specjalność to programy dla szeroko pojętego wynajmu i serwisu (np. program do wynajmu i serwisu maszyn, wózków widłowych, podnosników, rusztowań i szalunków, samochodów, itp. sprzętu). Drugą specjalnością są ewidencje dla podmiotów akcyzowych. Ofertę uzupełniają program do ewidencji odzieży roboczej, programy dla branży odpadowej, itp. W tych branżach nasze programy mają istotną pozycję na rynku - zawsze na podium. 
 Zobacz listę programów Comotel 
 
Zobacz folder Comotel (pdf, PL)

  Program Quinno został zaprojektowana jako Platforma Aplikacji Webowych Quinno (PAQ) - rozwiązanie oparte o dane w chmurze (cloud), dla potrzeb mobilności i elastyczności. Analogicznie, jak Comotel jest fundamentem dla wielu programów wertykalnych, tak PAQ jest fundamentem dla szeregu aplikacji z grupy VMM. Programy Quinno oferujemy klientom dla których prostota i dane w chmurze są kluczowe. Quinno to jednocześnie nowoczesny system CRM, zawierający historię zdarzeń, dokumentów i zleceń z klientami. 
 Zobacz listę programów Quinno
Zobacz folder Quinno (pdf, PL)

Wdrożenia programów 
   Stosujemy tutaj wypracowane, optymalne praktyki: szybko działaj, wcześnie wdrażaj i nie bój się eksperymentów. Takie podejście jest dosyć innowacyjne, ale praktyka pokazuje, że dobrze się sprawdza w dzisiejszym świecie. W praktyce oznacza przykładanie większej wagi do szybkiego eksperymentowania, niż do długiej analizy przedwdrożeniowej. Przypomina to trochę "skok na oślep" w nową technologię, ale skoro jest szybciej, taniej i skutecznie działa, tzn. że jest optymalne. 
   Wybrana przez nas metodologia wdrożenia programów jest z tym ściśle powiązana. Dlatego wybraliśmy metodologię Scrum. Kluczowe dla niej jest to, że obie strony zgadzają się, że osiągnięcie wspólnego celu, czyli wdrożenia zakończonego sukcesem, wymaga elastyczności. Dotyczy to zakresu wdrożenia, zmian i terminów. To jest istota koncepcji Agile, z ktorej pochodzi Scrum. Czyli zwinnie dostosowujemy się do dynamiki charakterystycznej dla procesu wdrażania softwaru. Tutaj nic nie jest wyryte w kamieniu!
 Polityka prywatności

Serwisowanie programów 

   Serwis softwaru to nasze "oczko w głowie". Ma być sprawny, dokładny i skuteczny. Doskonalimy go od lat i ten proces nigdy się nie skończy. Oferujemy przejrzyste zasady - użytkownicy naszych programów mają do wyboru zlecenia jednorazowe lub ryczałtową Umowę USR (utrzymanie, serwis i rozwój oprogramowania). Taki system w praktyce gwarantuje wprowadzanie zmian w dniach, a nie w tygodniach.
Zobacz krótkie video

         Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do Twoich potrzeb.