Istotą naszej oferty jest program dostosowany dp specyfiki firmy. Oferujemy do wyboru dwie platformy - Comotel lub Quinno. 

  Na platformie Comotel (desktopowy, licencja bezterminowa) zostało zaprojektowanych kilkanaście programów kategorii VMM (Vertical Markets Management), czyli specjalizowanych, wymagających "głębokiego" dostosowania i niestandardowych kompetencji.
Linia główna zawiera: Wynajem, Serwis, Ewidencja Akcyzy i Ewidencja odzieży roboczej. Linie dodatkowe zawierają: Zakupy/Sprzedaż, Księgowość, Ewidencja odpadów (Gmina) i Produkcja.

  Na platformie Quinno (przeglądarka, licencja - ryczałt na miesiąc) powstają programy z dostępem webowym, oparte na danych w chmurze (cloud). Analogicznie do platformy Comotel, są one także kategorii VMM (Vertical Markets Management), czyli specjalizowanych, wymagających "głębokiego" dostosowania i niestandardowych kompetencji.
Linia główna zawiera: Wynajem, Serwis i Rezerwacje online. Linie dodatkowe zawierają: Zakupy/Sprzedaż, Rodo, itp.
Platforma Quinno umożliwia także zarządzanie siecią niezależnych podmiotów (PAQ).

PROGRAM COMOTEL
Programy Comotel
Nasza oferta - Comotel lub Quinno
Programy Quinno
Wdrożenia programów

Stosujemy tutaj wypracowane, optymalne praktyki: szybko działaj, wcześnie wdrażaj i nie bój się eksperymentów. Takie podejście jest dosyć innowacyjne, ale praktyka pokazuje, że dobrze się sprawdza w dzisiejszym świecie. W praktyce oznacza przykładanie większej wagi do szybkiego eksperymentowania, niż do długiej analizy przedwdrożeniowej. Przypomina to trochę "skok na oślep" w nową technologię, ale skoro jest szybciej, taniej i skutecznie działa, tzn. że jest optymalne.

Wybrana przez nas metodologia wdrożenia programów jest z tym ściśle powiązana. Dlatego wybraliśmy metodologię Scrum w wersji dostosowanej do specyfiki wdrażania naszych specjalizowanych programów. Kluczowe dla niej jest to, że obie strony zgadzają się, że osiągnięcie wspólnego celu, czyli wdrożenia zakończonego sukcesem, wymaga elastyczności. Dotyczy to zakresu wdrożenia, zmian i terminów. Tutaj nic nie jest wyryte w kamieniu!
Polityka prywatności

Serwisowanie programów

Serwis softwaru to nasze "oczko w głowie". Ma być sprawny, dokładny i skuteczny. Doskonalimy go od lat i ten proces nigdy się nie skończy. Oferujemy przejrzyste zasady - użytkownicy naszych programów mają do wyboru zlecenia jednorazowe lub ryczałtową Umowę USR (utrzymanie, serwis i rozwój oprogramowania). Taki system w praktyce gwarantuje wprowadzanie zmian w dniach, a nie w tygodniach.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.