Tworzymy oprogramowanie z grupy VMM (Vertical Markets Management), czyli specjalizowane, wymagające "głębokiego" dostosowania i niestandardowych kompetencji. Nasze programy instalujemy, wdrażamy, rozwijamy i serwisujemy. Obecnie mamy w ofercie dwa programy, na bazie których powstało ponad 15 branżowych (wertykalnych) programów:
   1. Program Comotel 
       Zobacz więcej

   2. Program Quinno
       Zobacz więcej                                 

Wdrożenia programów 
   Stosujemy tutaj wypracowane, optymalne praktyki: szybko działaj, wcześnie wdrażaj i nie bój się eksperymentów. Takie podejście jest dosyć innowacyjne, ale praktyka pokazuje, że dobrze się sprawdza w dzisiejszym świecie. W praktyce oznacza przykładanie większej wagi do szybkiego eksperymentowania, niż do długiej analizy przedwdrożeniowej. Przypomina to trochę "skok na oślep" w nową technologię, ale skoro jest szybciej, taniej i skutecznie działa, tzn. że jest optymalne. 
   Wybrana przez nas metodologia wdrożenia programów jest z tym ściśle powiązana. Dlatego wybraliśmy metodologię Scrum w wersji dostosowanej do specyfiki wdrażania naszych specjalizowanych programów. Kluczowe dla niej jest to, że obie strony zgadzają się, że osiągnięcie wspólnego celu, czyli wdrożenia zakończonego sukcesem, wymaga elastyczności. Dotyczy to zakresu wdrożenia, zmian i terminów. Tutaj nic nie jest wyryte w kamieniu!
 Polityka prywatności

Serwisowanie programów 

   Serwis softwaru to nasze "oczko w głowie". Ma być sprawny, dokładny i skuteczny. Doskonalimy go od lat i ten proces nigdy się nie skończy. Oferujemy przejrzyste zasady - użytkownicy naszych programów mają do wyboru zlecenia jednorazowe lub ryczałtową Umowę USR (utrzymanie, serwis i rozwój oprogramowania). Taki system w praktyce gwarantuje wprowadzanie zmian w dniach, a nie w tygodniach.
Zobacz krótkie video

         Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do Twoich potrzeb.