logoComotel bez tla   
Comotel  to platforma, na fundamencie której powstają programy kategorii VMM (Vertical Markets Management), czyli specjalizowane, wymagające "głębokiego" dostosowania i niestandardowych kompetencji osób rozwijających oraz serwisujących cały system. 
  Dotychczas na platformie Comotel zostało zaprojektowanych kilkanaście programów.
Linia główna zawiera: Wynajem, Serwis, Ewidencja Akcyzy i Ewidencja odzieży roboczej. Linie dodatkowe zawierają: Zakupy/Sprzedaż, Księgowość, Ewidencja odpadów (Gmina) i Produkcja.
 Zobacz zakres biznesowy Comotel
 W kilku branżach - Wynajem i Serwis, Ewidencja akcyzy i Ewidencja odzieży roboczej - nasze programy mają istotną pozycję na rynku - zawsze na podium. 
  Program Comotel jest zintegrowany z nakładkami mobilnymi:
logoComotel mobile   
Aplikacja Comotel Mobile została zaprojektowana dla systemów Android i iOS, czyli narzędziem pracy jest smartfon. Jest ona w 100% zintegrowana z bazą Comotela. Sukcesywnie dodajemy kolejne moduły: Wypożyczalnia, Magazyn, ...

logoComotel WEB 
Aplikacja Comotel WEB działa przez przeglądarkę, np. na tablecie lub laptopie.  Działa także na smartfonie z przegladarką, ale tutaj geometria determinuje wygodę pracy. Ułatwia pracę serwisantom i handlowcom, gdy ze względu na ilość danych zastosowanie aplikacji na smartfon może być nieoptymalne.
Zobacz aplikacje mobilne Zobacz moduły

Programy Comotel zostały wdrożone w 700+ podmiotach (listopad 2023), są powszechnie uznawane za sprawdzone, dostosowane do potrzeb, funkcjonalne i co najważniejsze - są cały czas ulepszane i rozwijane. Szczególnie starannie dbamy o sprawny serwis, tak żeby czas realizacji zlecenia nie przekroczył dwóch dni, a najlepiej kilku godzin - sprawny serwis to nasze oczko w głowie.   

Zobacz opinie użytkowników 

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.