logoComotel bez tla   Zaprojektowany w jako fundament do tworzenia aplikacji branżowych (VMM). Program jest modułowy, obejmuje obszary główne:
Wynajem + Serwis, Ewidencja AkcyzyEwidencja odzieży roboczej
oraz dodatkowe, uniwersalne: CRM, Magazyn, Zakupy i Sprzedaż, Księgowość, Produkcja, Gospodarka odpadami, ...Zobacz folder (pdf, PL)

  Przez kilka lat na tej bazie powstało szereg programów dostosowanych do wybranych branż. Nasza specjalność to programy dla szeroko pojętego wynajmu (np. program do wynajmu maszyn, rusztowań i szalunków, samochodów, podnośników, wózków widłowych, itp). Drugą specjalnością są programy dla branży akcyzowej. Ofertę uzupełniają: systemy CRM dla obsługi serwisu maszyn i urządzeń, program do obsługi serwisu wózków widłowych, program do ewidencji odzieży roboczej, programy dla branży odpadowej, itp. W tych branżach nasze programy mają istotną pozycję na rynku - zawsze na podium. 

  Program Comotel jest zintegrowany z nakładkami mobilnymi:
logoComotel mobile   Aplikacja Comotel Mobile została zaprojektowana dla systemów Android i iOS, czyli narzędziem pracy jest smartfon. Jest ona w 100% zintegrowana z bazą Comotela. Sukcesywnie dodajemy kolejne moduły: Wypożyczalnia, Magazyn, ...

logoComotel WEB  Aplikacja Comotel WEB działa przez przeglądarkę, np. na tablecie lub laptopie.  Działa także na smartfonie z przegladarką, ale tutaj geometria determinuje wygodę pracy. Ułatwia pracę serwisantom i handlowcom, gdy ze względu na ilość danych zastosowanie aplikacji na smartfon może być nieoptymalne.
Dostępne aplikacje mobilne

  Programy Comotel zostały wdrożone w ponad 900 podmiotach (wrzesień 2022), są powszechnie uznawane za sprawdzone, dostosowane do potrzeb, funkcjonalne i co najważniejsze - są cały czas ulepszane i rozwijane. Szczególnie starannie dbamy o sprawny serwis, tak żeby czas realizacji zlecenia nie przekroczył dwóch dni, a najlepiej kilku godzin - sprawny serwis to nasze oczko w głowie.   

     Zobacz opinie użytkowników