logoComotel bez tla   Zaprojektowany w 2005 r. jako fundament do tworzenia aplikacji wertykalnych (branżowych). Program jest modułowy, obejmuje obszary:
WynajemAkcyzaSerwis, Magazyn, Zakupy i Sprzedaż, Księgowość i CRMZobacz folder (pdf, PL)

  Przez kilka lat na tej bazie powstało szereg programów dostosowanych do wybranych branż. Nasza specjalność to programy dla szeroko pojętego wynajmu (np. program do wynajmu maszyn, rusztowań i szalunków, samochodów, podnośników, wózków widłowych, itp). Drugą specjalnością są programy dla branży akcyzowej. Ofertę uzupełniają: systemy CRM dla obsługi serwisu maszyn i urządzeń, program do obsługi serwisu wózków widłowych, program do ewidencji odzieży roboczej, programy dla branży odpadowej, itp. W tych branżach nasze programy mają istotną pozycję na rynku - zawsze na podium. 

  Programy Comotel zostały wdrożone w ponad 880 podmiotach (marzec 2021), są powszechnie uznawane za sprawdzone, dostosowane do potrzeb, funkcjonalne i co najważniejsze - są cały czas ulepszane i rozwijane, np. o nakładki webowe. Szczególnie starannie dbamy o sprawny serwis, tak żeby czas realizacji zlecenia nie przekroczył dwóch dni, a najlepiej kilku godzin - sprawny serwis to nasze oczko w głowie.   

     Zobacz opinie użytkowników