Zaprojektowany dla mobilnych magazynierów. Zaprojektowany na kolektor danych i smartfon, integracja z kodami paskowymi i QR. Zasada działania jest prosta - magazynier wyposażony w kolektor danych lub smartfon sprawnie tworzy dokumenty magazynowe. Wydawanie części dla serwisu, robienie przyjęć i wydań towarów, inwentura - to wszystko mobilnie. Baza danych jest w programie Comotel, a nakładka mobilna korzysta z nich w systemie online. Zapewniamy wdrożenie i szkolenie.

Zobacz jak działa program Comotel Mobilny Magazynier:

  Programy Comotel zostały wdrożone w ponad 900 podmiotach (kwiecień 2023), są powszechnie uznawane za sprawdzone, dostosowane do potrzeb, funkcjonalne i co najważniejsze - są cały czas ulepszane i rozwijane. Szczególnie starannie dbamy o sprawny serwis, tak żeby czas realizacji zlecenia nie przekroczył dwóch dni, a najlepiej kilku godzin - sprawny serwis to nasze oczko w głowie.   

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. +48 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.

Zamawiam ofertę