Wygodnie i zgodnie z przepisami? Ewidencja w Składzie Podatkowym - nie musisz jej prowadzić w formie papierowej. Prowadzenie jej w formie elektronicznej jest jak najbardziej akceptowana przez Urzędy Skarbowe, zwłaszcza jeżeli program jest wyposażony w profesjonalną instrukcję. 

Program „Comotel - Ewidencja Skład Podatkowy” dedykowany jest podmiotom podlegającym ustawie o akcyzie i działającym w ramach przepisów o składach podatkowych. W programie jest możliwość precyzyjnego wprowadzania dokumentów stanowiących poszczególne ewidencje. Każdy dokument w programie ma swój indywidualny numer oraz datę zachowując przy tym chronologię. Po zapisaniu danych nie jest możliwa ich modyfikacja. Zmiany można wprowadzać jedynie dokumentem Korekta. Tym samym program „Comotel - Ewidencja Skład Podatkowy” spełnia ustawowe przepisy o prowadzeniu Ewidencji Elektronicznej. Rodzaje ewidencji, które można prowadzić w programie:

1. Ewidencja Produkcji (wyroby gotowe, półprodukty i dodatki)

2. Ewidencja Rozchodów

3. Ewidencja Przychodów (surowce, zawieszenie poboru akcyzy)

4. Ewidencja dotycząca UE (nabycie, zawieszenie poboru, itp.)

5. Ewidencja Konfekcji

6. Ewidncje inne (np. dla innych podmiotów)

  Program ma także funkcję archiwizowania i odtwarzanie bazy danych.

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania: 

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 62-501-54-54, 502-752-339