Program Comotel AKCYZA - Piwo na podstawie zapisów w rejestrach generuje Kartę gotowania warki oraz Księgę kontroli produkcji piwa. Program może obejmować wszystkie procesy, łącznie z magazynem i sprzedażą. Zawsze oferujemy szkolenie i aktualizacje.

 Zobacz jak działa program Comotel AKCYZA - Piwo:

Kluczowe funkcje:
  • dokumentacja wybicia brzeczki
  • dokumentacja kontroli produkcji piwa
 

W programie Comotel AKCYZA jest możliwość precyzyjnego wprowadzania dokumentów będących źródłem danych dla ewidencji. Każdy dokument w programie ma swój indywidualny numer oraz datę zachowując przy tym chronologię. Zmiany można wprowadzać jedynie dokumentem Korekta.

Na etapie wdrożenia dostosowujemy program (rejestry, ewidencje, dodatkowe pola, itp.) do specyfiki branży. W efekcie użytkownik otrzymuje program ściśle dopasowany do swoich potrzeb oraz wymagań Urzędu Skarbowego. Ponadto na etapie wdrożenia modyfikujemy standardowe ewidencje oraz dodajemy kolejne, niezbędne do pełnego ewidencjonowania całego procesu, zgodnie z przepisami i wymogami Urzędu Skarbowego. Aktualizacja w związku ze zmianami przepisów jest realizowana z wyprzedzeniem. 

Zestawienia            Oświadczenie

Moduły dodatkowe:

cmt akcyza sklad podatkowy
Ewidencja składu podatkowego

 

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. +48 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.

Zamawiam ofertę