logoComotel bez tla

  Program Comotel CRM Sprzedaż wspiera zarządzanie trzema obszarami w firmie: zakupami (dla działu zakupów), sprzedażą (dla działów sprzedaży i marketingu) oraz CRM (dla menedżerów, handlowców i marketingu). Te 3 obszary przenikają się wzajemnie i ten program ułatwia zarządzanie całością. Program w standardzie oferuje kilkadziesiat wydruków dokumentów (faktury, wydania, zakupy, korekty, kasa, itd.) oraz ponad 30 zestawień analitycznych. 

                               Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54  

Jak działa program Comotel CRM Sprzedaż? Zobacz video

Do programu można dodać wiele modułów dodatkowych usprawniających codzienną pracę i analizy sprzedaży towarów i usług, np.:
 Logistyka Sprzętu - video

 
 Tabela Sprzedaży - video

W standardzie program oferuje wiele zestawień Zobacz listę zestawień  
Co to jest CRM? To zintegrowane dane o Kontrahentach: Zdarzenia, Personel, Terminarz, oferty, proformy, zlecenia, faktury, itp. Kontrahent, w/g naszej koncepcji, to "słoneczko", wokół którego wszystko się kręci. Ważne kontakty, spotkania, ustalenia, itp. handlowcy mogą wpisywać do Zdarzeń, dane teleadresowe do Personelu klienta, planować pracę za pomoca Terminarza TKT. Przeglądanie historii dokumentów (oferty, zamówienia, rezerwacje, zlecenia, faktury, wydania i zwroty, itp.) ułatwia podejmowanie decyzji. 

Jak działa moduł CRM w programach Comotel? Zobacz video 
Moduły dodatkowe programu Comotel:

Zobacz moduły biurowe 
Zobacz moduły mobilne 

                Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do Twoich potrzeb

                                                 Zamów demo