logoComotel bez tla

Wygodnie i zgodnie z przepisami? Ewidencja w Składzie Podatkowym - nie musisz jej prowadzić w formie papierowej. Prowadzenie jej w formie elektronicznej jest jak najbardziej akceptowana przez Urzędy Skarbowe, zwłaszcza jeżeli program jest wyposażony w profesjonalną instrukcję. 

Jak to działa?   Zobacz video (4 minuty)

  Program „Comotel - Ewidencja Skład Podatkowy” dedykowany jest podmiotom podlegającym ustawie o akcyzie i działającym w ramach przepisów o składach podatkowych. W programie jest możliwość precyzyjnego wprowadzania dokumentów stanowiących poszczególne ewidencje. Każdy dokument w programie ma swój indywidualny numer oraz datę zachowując przy tym chronologię. Po zapisaniu danych nie jest możliwa ich modyfikacja. Zmiany można wprowadzać jedynie dokumentem K orekta. Tym samym program „Comotel - Ewidencja Skład Podatkowy” spełnia ustawowe przepisy o prowadzeniu Ewidencji Elektronicznej.

  Na etapie wdrożenia dostosowujemy program (rejestry, ewidencje, itp.) do specyfiki branży. Taki proces trwa ok. 2 tygodnie - mamy w tym duże doświadczenie. W efekcie użytkownik otrzymuje program ściśle dopasowany do swoich potrzeb.

Standardowe ewidencje programu Comotel Ewidencja Skład Podatkowy:

1. Ewidencja Produkcji (wyroby gotowe, półprodukty i dodatki)

2. Ewidencja Rozchodów

3. Ewidencja Przychodów (surowce, zawieszenie poboru akcyzy)

4. Ewidencja dotycząca UE (nabycie, zawieszenie poboru, itp.)

5. Ewidencja Konfekcji

6. Ewidncje inne (np. dla innych podmiotów)

  Program ma także funkcję archiwizowania i odtwarzanie bazy danych.

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania: 

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 62-501-54-54, 502-752-339

                                            Program Comotel nie jest wyryty w kamieniu. Dostosujemy go do Twoich potrzeb