logoComotel bez tla

Wygodnie i zgodnie z przepisami. Ewidencja w Składzie Podatkowym - przepisy dopuszczają jej prowadzenie dla kolejnych grup podmiotów tylko w wersji elektronicznej. Nasz program Comotel do ewidencji wyrobów akcyzowych jest znany w Urzędach Skarbowych i akceptowany. Spełnia wszystkie przepisy, m.in. zapis jest nieusuwalny, zmiany są rejestrowane jako korekty, jest także dostępna instrukcja. I najważniesze: zawsze go dostosowujemy do specyfiki użytkownika.

Chcesz porozmawiać lub o coś zapytać. Chętnie udzielimy dodatkowych wyjaśnień:
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 62-501-54-54, 502-752-339

Jak to działa?   Zobacz video (4 minuty)

  Program Comotel ESP (dla ewidencji w składzie podatkowym) dedykowany jest podmiotom podlegającym ustawie o akcyzie i działającym w ramach przepisów o składach podatkowych. W programie jest możliwość precyzyjnego wprowadzania dokumentów stanowiących poszczególne ewidencje. Każdy dokument w programie ma swój indywidualny numer oraz datę zachowując przy tym chronologię. Po zapisaniu danych nie jest możliwa ich modyfikacja. Zmiany można wprowadzać jedynie dokumentem Korekta. Tym samym program Comotel ESP spełnia ustawowe przepisy o prowadzeniu ewidencji elektronicznej.

  Na etapie wdrożenia dostosowujemy program (rejestry, ewidencje, itp.) do specyfiki branży. Taki proces trwa ok. 2 tygodnie - mamy w tym duże doświadczenie. W efekcie użytkownik otrzymuje program ściśle dopasowany do swoich potrzeb oraz do wymogów lokalnego Urzędu Skarbowego.  Zobacz referencje

Standardowe ewidencje programu Comotel Ewidencja Skład Podatkowy:

1. Ewidencja Produkcji (wyroby gotowe, półprodukty i dodatki)

2. Ewidencja Rozchodów

3. Ewidencja Przychodów (surowce, zawieszenie poboru akcyzy)

4. Ewidencja dotycząca UE (nabycie, zawieszenie poboru, itp.)

5. Ewidencja Konfekcji

6. Ewidncje inne (np. dla innych podmiotów)

  Program ma także funkcję archiwizowania i odtwarzanie bazy danych.

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania: 

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 62-501-54-54, 502-752-339

     Program Comotel nie jest wyryty w kamieniu. Dostosujemy go do Twoich potrzeb.