logoQuinno bez tla

  Główne cechy programów QUINNO to mobilność i możliwość dostosowania. Zakres biznesowy programów QUINNO to Rental (wynajem), Rezerwacje online,  CRM, Serwis i Magazyn (zakupy, sprzedaż, kasa, rozrachunki, magazyny). Platforma Quinno (PAQ) umożliwia także zarządzanie siecią niezależnych podmiotów, np. siecią wypożyczalni, siecią serwisów czy siecią handlową.
   Zobacz zakres biznesowy Quinno  
  Quinno (Quality Innovation) to platforma do projektowania programów kategorii VMM (Vertical Markets Management), czyli specjalizowanych, wymagających "głębokiego" dostosowania i niestandardowych kompetencji. Są to programy z dostępem webowym, oparte na danych w chmurze (cloud).  
 Jeżeli poszukujesz programu do wypożyczalni, serwisu lub rezerwacji online, w technologii cloud, z dostępem do danych z laptopa, tableta lub smartfonu w systemie 24/7, to Quinno powinno  być twoim pierwszym wyborem. Łatwo zacząć - bez ryzyka, ryczałt miesięczny (system SaaS). Możliwość testowania programu na kilka sposobów: DEMO 3 dni (nieodpłatnie) lub dostęp na 1 miesiąc ze szkoleniem (symboliczna opłata).

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.