logoQuinno bez tla

  Aplikacja Quinno CRM została zaprojektowana dla handlowców, konsultantów i menedżerów, Ułatwia systematyczne budowanie relacji z kontrahentami, planowanie pracy handlowców oraz kontrolę ich realizacji przez menedżerów. Prosty, mobilny program jest dostępny na smartfonach i tabletach. Oferujemy go zarówno dla pojedynczego podmiotu (aplikacja Quinno), jak i dla sieci podmiotów (platforma aplikacji webowych PAQ).

         Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54 

Jak to działa? Napracowaliśmy się, żeby Tobie było łatwiej: Zobacz video

  CRM? To zintegrowane dane o Kontrahentach: Zdarzenia, Personel, Terminarz, historia dokumentów, itp.   Kontrahent, w/g naszej koncepcji, to "słoneczko", wokół którego wszystko się kręci. Ważne kontakty, spotkania, ustalenia, itp. handlowcy mogą wpisywac do Zdarzeń, dane teleadresowe do Personelu klienta, planować pracę za pomoca Terminarza HTZ. Przeglądanie historii dokumentów (zamówienia, rezerwacje, faktury, wydania i zwroty, itp.) ułatwia podejmowanie decyzji.

 Zaplanowane akcje można kontrolować w systemie 24/7 - na smartfonie, tablecie czy laptopie. 

  • wbudowany Terminarz HTZ
  • pełna kontrola terminów
  • technologia zapewniająca mobilność i elastyczność
  • baza danych w chmurze (własnej lub dowolnego dostawcy)

Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do Twoich potrzeb.