Co to jest CRM?  Wszystko o naszych kontrahentach!  Dla menedżerów i handlowców. Aplikacja Quinno CRM została zaprojektowana dla handlowców, konsultantów i menedżerów, Ułatwia systematyczne budowanie relacji z kontrahentami, planowanie pracy handlowców oraz kontrolę ich realizacji przez menedżerów. Prosty, mobilny program jest dostępny na smartfonach i tabletach. Oferujemy go zarówno dla pojedynczego podmiotu (aplikacja Quinno), jak i dla sieci podmiotów (platforma aplikacji webowych PAQ).

   CRM? To zintegrowane dane o Kontrahentach: Zdarzenia, Personel, Terminarz, oferty, proformy, zlecenia, faktury, itp. Kontrahent, w/g naszej koncepcji, to "słoneczko", wokół którego wszystko się kręci. Ważne kontakty, spotkania, ustalenia, itp. handlowcy mogą wpisywać do Zdarzeń, dane teleadresowe do Personelu klienta, planować pracę za pomoca Terminarza HTZ. Przeglądanie historii dokumentów (oferty, zamówienia, rezerwacje, zlecenia, faktury, wydania i zwroty, itp.) ułatwia podejmowanie decyzji.

Zobacz jak działa program Quinno CRM:

Kluczowe funkcje programu Quinno CRM:

  • Zaplanowane akcje można kontrolować w systemie 24/7 - na smartfonie, tablecie czy laptopie. 
  • Wbudowany Terminarz HTZ
  • Pełna kontrola terminów

Zestawienia

Moduły dodatkowe:

q moduly komunikator
Komunikator

 

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.

Zamów DEMO (dostęp 3 dni, 0 zł)