logoQuinno bez tla

   Masz sieć wypożyczalni lub planujesz ją zorganizować? Mamy dla Ciebie oprogramowanie: Platforma Rezerwacji i Wynajmu Sprzętu PRWS. Jest to system Rezerwacji on-line + system dla Wypożyczalni. Zintegrowana nowoczesna platforma, dane w chmurze, dostęp przez przeglądarkę. Dostosujemy do specyfiki konkretnej branży: wynajem sprzętu budowlanego, maszyn, sprzętu IT, agregatów, sprzętu pomocniczego, ogrodowego, sportowego, wynajem samochodów, itp. Jak długo trwa wdrożenie? 3-4 tygodnie! 

Twój Klient może zarezerwować sprzęt on-line wybierając lokalizację wypożyczalni lub sprzęt. Jest to mozliwe dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu - nakładce webowej na platformę wynajmu Quinno. 

Jak to działa? Zobacz video

Dla kogo takie rozwiązanie może być przydatne? Dla każdej sieci wypożyczalni, gdzie jest wymagana integracja systemu rezerwacji on-line z aplikacją dla pracowników wypożyczalni w sytuacji, gdy jest Centrala i wiele lokalizacji (dostawców usług). Takie oprogramowanie to 100% wygody dla Klienta i dla sieci Wypożyczalni.

Platforma Rezerwacji i Wynajmu Sprzętu PRWS to oprogramowanie, które nie jest wyryte w kamieniu - dostosujemy je do Twoich potrzeb.

     Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54  

 Kluczowe funkcje Platformy Rezerwacji i Wynajmu Sprzętu PRWS:

  • system Centrala + Partnerzy (Centrala dodaje i aktywuje Partnerów)
  • zarządzanie siecią wypożyczalni opartą o Partnerów
  • zintegrowany system rezerwacji on-line
  • możiwość dostosowania do konkretnej branży
  • wbudowany HWR (Harmonogram Wynajmu i Rezerwacji)
  • działa na tabletach i smartfonach - przez przeglądarkę
  • pełna kartoteka klientów z historią Zdarzeń (CRM) - opcja
  • technologia zapewniająca mobilność i elastyczność
  • baza danych w chmurze

Integracja systemu rezerwacji on-line z systemem dla wypożyczalni to nowa jakość -  umożliwia on klientowi webowemu wypożyczalni zrobić rezerwację, która jest od razu widoczna w programie dla pracownika Wypożyczalni.

 Jak działa oprogramowanie dla pojedyńczego Partnera (samochody)?  Zobacz video

 Jak działa oprogramowanie dla pojedyńczego Partnera (maszyny)?  Zobacz video

  Choć sprzedaż złożonych rozwiązań jest trudnym zadaniem dla większości dostawców, to dla większości klientów jeszcze trudniejszym zadaniem jest ich zakup” - Harvard Business Review Polska, marzec 2017