logoQuinno bez tla

Aplikacja Quinno PROJECT została zaprojektowany jako narzędzie do zarządzania projektami (Project Managament). W tym przypadku może ułatwić proces wdrażania np. softwaru. Jego istotą jest podział projektu na Etapy, Sprinty (tygodniówki) i Zadania. Przypisanie zespołu i terminów wykonania ułatwia kontrolę realizacji projektu - dla obu stron: wykonawcy i zamawiającego. Mobilność Quinno PROJECT - jest dostępny na smartfonach i tabletach - to dodatkowy atut.  

          Wdrożenia? Wspólne zespoły i metodologia Scrum. Zaplanuj, wykonuj i kontroluj!

         Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54    

 Jak to działa? Napracowalismy się, żeby Tobie było łatwiej:  Zobacz video

  Wdrażamy programy od wielu lat i systematycznie usprawniamy procedury. W miarę jak programy komputerowe dla biznesu czy administracji obejmują coraz więcej obszarów, mają coraz więcej modułów i sięgają głębiej w strukturę organizacji, ich wdrożenie staje się wielkim wyzwaniem. Dotyczy to obu stron procesu wdrożenia: Dostawcę i Odbiorcę (przyszłego użytkownika softwaru). Przecież obie strony chcą tego samego - wdrożenia zakończonego sukcesem i w terminie! 
   Co proponuje ULISSES? 
Nowe podejście do wdrożenia w oparciu o zasady zarządzania projektami (PM) oraz metodologię Scrum: zaplanuj - wykonuj - kontroluj.

  • wbudowany Harmonogram Projektów, Etapów i Sprintów
  • dostęp on-line dla obu stron - wykonawcy i zamawiającego
  • pełna kontrola terminów
  • technologia zapewniająca mobilność i elastyczność
  • baza danych w chmurze (własnej lub dowolnego dostawcy)

                                            Program Quinno nie jest wyryty w kamieniu. Dostosujemy go do Twoich potrzeb