logoComotel AKCYZA

 Nasz program Comotel AKCYZA spełnia wymagania obowiązujące od 11.06.2021 r. w sprawie ewidencji elektronicznych dotyczących wyrobów akcyzowych. W szczególności program:
1) umożliwia wgląd w treść dokonywanych wpisów oraz zapewnia ochronę przechowywanych danych ...
2) umożliwia dokonywanie korekty danych, identyfikację osoby dokonującej tej korekty oraz daty jej dokonania ...
3) umożliwia wygenerowanie i wydruk, w porządku chronologicznym:
   a) wpisów do dokumentacji,
   b) zestawień danych oraz podsumowanie ilości wyrobów akcyzowych,
   c) raportów, o których mowa w § 6;
4) uniemożliwia usuwanie wpisów 

 Zobacz oświadczenie o zgodności z przepisami
  Oferowany przez nas program Comotel AKCYZA - OPAŁ umożliwia prowadzenie elektronicznej ewidencji wyrobów węglowych oraz ułatwia raportowanie do właściwych urzędów, gwarantując zgodność z aktualnymi przepisami. Jest on systematycznie dostosowywany do przepisów.  Zmiana stawki akcyzy na węgiel od 1.01.2022

Jest to samodzielny program i generuje dokumenty i zestawienia wymagane przez Urzędy Skarbowe bez konieczności instalowania dodatkowych programów.  Zobacz na mapie - wdrożenia w branży akcyzowej

Program Comotel AKCYZA - OPAŁ - wyroby węglowe,  olej opałowy, itp. - cena 870 zł netto (aktualizowany na bieżąco)

    Masz pytania lub chcesz zamówić program:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. 62 501-54 -54, 502-752-192    

Rejestr świadectw jakości jest w cenie. Program umożliwia pracę w sieci.

Koszty dodatkowych modułów i usług:

   1. Moduł magazynowy (zakupy, sprzedaż, rozrachunki, kartoteka magazynowa, kasa) - 500,00 zł.
   2. Szkolenie podstawowe z programu Comotel Akcyza - OPAŁ - 400,00 zł.
   3. Licencja na dodatkowego użytkownika w sieci - 590,00 zł.
   4. Moduł Elektroniczny AKC-WW - 341,46 zł.
   5. Jednolity Plik Kontrolny JPK V7 - 750 zł. (obowiązujący od 01.10.2020r.)
   6. Jednolity Plik Kontrolny JPK FA - 800 zł.

 Czyli np. za 870 + 500 = 1.370 mamy jeden program zawierający funkcje sprzedaży opału oraz magazynu.

     Jak to działa? Napracowaliśmy się, żeby Tobie było łatwiej:  Zobacz video

Instrukcja obsługi programu - pobierz

       Program Comotel nie jest wyryty w kamieniu. Dostosujemy go do Twoich potrzeb

Zamów demo

 

Więcej informacji o programie Comotel AKCYZA - OPAŁ znajdziesz poniżej.

Program Comotel AKCYZA - OPAŁ powstał w celu ułatwienia Państwu raportowania do właściwych urzędów informacji dotyczących sprzedaży materiałów opałowych objętych akcyzą. Gwarantujemy zgodność wydruków programu z aktualnymi przepisami dzięki jego systematycznemu dostosowywaniu. Generuje dokumenty i zestawienia wymagane przez Urzędy Skarbowe - za pomocą naszego oprogramowanie nie będą musieli Państwo prowadzić papierowej dokumentacji. Nasz program zrobi to szybciej i łatwiej.

W wariancie podstawowym oferujemy rejestr świadectw jakości oraz wzór faktur z 2019 roku. Wymieniony wyżej rejestr dotyczy wartości parametrów paliwa, które zostały określone w rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych.

Oferujemy również zakup modułów dodatkowych rozszerzających możliwości programu Comotel AKCYZA - OPAŁ. Aktualnie w ofercie posiadamy: moduł magazynowy, licencję na dodatkowego użytkownika w sieci oraz moduł elektroniczny AKC-WW.

W ramach naszego programu funkcjonują rejestry: sprzedaży, faktur dostawy, towarów oraz świadectw jakości. W rejestrze sprzedaży przechowywana jest pełna historia sprzedaży na podstawie której można wygenerować ewidencję sprzedaży towarów węglowych zgodną z wymogami przepisów. Rejestr faktur dostawy zawiera informacje o zamówieniu kontrahenta wraz z określeniem czy towar podlega akcyzie. Rejestr towarów zawiera dane o towarach handlowych oraz usługach. W skład towarów wchodzą różne środki paliw trwałych takich jak wyroby węglowe, oleje opałowe, półfabrykanty czy wyroby gotowe.

Nasze oprogramowanie umożliwia również generowanie zestawień, których domyślnie jest 6 w wersji standardowej. Do tego zbioru należą: faktura dostawy, oświadczenie dla nabywców zwolnionych z akcyzy, zgoda na przetwarzanie danych osobowych, ewidencja sprzedaży towarów węglowych, zestawienie faktur dostaw oraz lista finalnych nabywców. W razie potrzeby zapewniamy możliwość dopasowania wyglądu raportów oraz dodanie nowych. Wygenerowana treść raportu jest elastyczna dzięki liście parametrów wymaganych do wprowadzenia podczas jego generowania. Dane możliwe do wprowadzenia to: tekst, data, lista rozwijana oraz wybór wartości wielokrotnego wyboru wraz z opcją szybkiego wybrania wszystkich wartości oraz ich wyczyszczenia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.