Program Comotel AKCYZA - Napoje spirytusowe generuje elektroniczne ewidencje produkcji napojów spirytusowych oraz Księgę kontroli produkcji i rozlewu napojów spirytusowych. Program może obejmować jedynie ewidencję lub wszystkie procesy produkcji napojów, łączne z magazynem i sprzedażą. Zawsze oferujemy szkolenie i aktualizacje.
 
Zobacz jak działa program:
 
 

 Kluczowe funkcje:

  • Rejestr pobrania alkoholu na produkcję
  • Rejestr produkcji napojów spirytusowych
  • Rejestr rozlewu napojów spirytusowych

 W programie Comotel AKCYZA jest możliwość precyzyjnego wprowadzania dokumentów będących źródłem danych dla ewidencji. Każdy dokument w programie ma swój indywidualny numer oraz datę zachowując przy tym chronologię. Zmiany można wprowadzać jedynie dokumentem Korekta.

Na etapie wdrożenia dostosowujemy program (rejestry, ewidencje, dodatkowe pola, itp.) do specyfiki branży. W efekcie użytkownik otrzymuje program ściśle dopasowany do swoich potrzeb oraz wymagań Urzędu Skarbowego. Ponadto na etapie wdrożenia modyfikujemy standardowe ewidencje oraz dodajemy kolejne, niezbędne do pełnego ewidencjonowania całego procesu, zgodnie z przepisami i wymogami Urzędu Skarbowego. Aktualizacja w związku ze zmianami przepisów jest realizowana z wyprzedzeniem. 

Zestawienia            Oświadczenie

Moduły dodatkowe:

cmt akcyza sklad podatkowy
Ewidencja składu podatkowego
cmt akcyza banderole
Ewidencja banderol

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. +48 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.

Zamawiam ofertę