logoComotel AKCYZA

 Nasz program Comotel AKCYZA spełnia wymagania obowiązujące od 11.06.2021 r. w sprawie ewidencji elektronicznych dotyczących wyrobów akcyzowych. W szczególności:
1) umożliwia wgląd w treść dokonywanych wpisów oraz zapewnia ochronę przechowywanych danych ...
2) umożliwia dokonywanie korekty danych, identyfikację osoby dokonującej tej korekty oraz daty jej dokonania ...
3) umożliwia wygenerowanie i wydruk, w porządku chronologicznym:
   a) wpisów do dokumentacji,
   b) zestawień danych oraz podsumowanie ilości wyrobów akcyzowych,
   c) raportów, o których mowa w § 6;
4) uniemożliwia usuwanie wpisów .

 Zobacz oświadczenie o zgodności z przepisami
  Program Comotel AKCYZA - Zużycie może generować elektroniczne ewidencje wyrobów akcyzowych dotyczace wprowadzenia i zużycia, np. paliwa silnikowe, smary, oleje opałowe, alkohol, gaz, itp. Oferujemy go w wersji dla pojedyńczego podmiotu oraz w wersji dla biur rachunkowych i kancelarii podatkowych obsługujących wiele podmiotów.
    
    Chcesz zadać pytanie lub zamówić program: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 62-501-54-54, 502-752-339

  Jak to działa?   Zużycie wyrobów akcyzowych - zobacz video (3 minuty)
  W programie Comotel AKCYZA każdy dokument ma swój indywidualny numer oraz datę zachowując przy tym chronologię. Zmiany można wprowadzać jedynie dokumentem Korekta. Ewidencje zawierają dane dotyczące wyrobów akcyzowych:
  1. Ewidencja wyrobów wprowadzonych
  2. Ewidencja produkcji
  3. Ewidencja wyrobów wykorzystanych na własny użytek
  5. Ewidencja wyrobów zniszczonych

  Na etapie wdrożenia dostosowujemy program (rejestry, ewidencje, dodatkowe pola, itp.) do specyfiki branży. W efekcie użytkownik otrzymuje program ściśle dopasowany do swoich potrzeb oraz wymagań Urzędu Skarbowego. Ponadto na etapie wdrożenia modyfikujemy standardowe ewidencje oraz dodajemy kolejne, niezbędne do pełnego ewidencjonowania całego procesu, zgodnie z przepisami i wymogami Urzędu Skarbowego. Aktualizacja w związku ze zmianami przepisów jest realizowana z wyprzedzeniem.
 Zobacz video (ogólne 5 minut)

  Program ma także funkcję archiwizowania i odtwarzanie bazy danych.

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania: mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 62-501-54-54, 502-752-339

                     Program Comotel nie jest wyryty w kamieniu. Dostosujemy go do Twoich potrzeb

              Chcesz ofertę lub więcej informacji - wypełnij formularz

  Wprowadzanie i zużycie na potrzeby własne wyrobów akcyzowych jest ściśle zdefiniowane w przepisach. Ewidencje muszą mieć zakres danych zgodny z przepisami.