Program Comotel AKCYZA - Banderole generuje elektroniczne ewidencje dla znaków akcyzy oraz wspomaga użytkownika w zakresie kontroli wykorzystywania i wysyłania banderol. Zaprojektowany dla firm znakujących swoje wyroby lub kontrahenta zewnętrznego. Zawsze oferujemy szkolenie i aktualizacje.

Zobacz jak działa program:
 
 
Kluczowe funkcje:
• Rejestr banderol wprowadzonych, wydanych do oznaczenia 
• Rejestr banderol wysłanych, wykorzystanych i zwróconych
• Dzienny raport zużycia banderol
• Protokół utraty, zniszczenia, zwrotu

 

W programie Comotel AKCYZA jest możliwość precyzyjnego wprowadzania dokumentów będących źródłem danych dla ewidencji. Każdy dokument w programie ma swój indywidualny numer oraz datę zachowując przy tym chronologię. Zmiany można wprowadzać jedynie dokumentem Korekta.

Na etapie wdrożenia dostosowujemy program (rejestry, ewidencje, dodatkowe pola, itp.) do specyfiki branży. W efekcie użytkownik otrzymuje program ściśle dopasowany do swoich potrzeb oraz wymagań Urzędu Skarbowego. Ponadto na etapie wdrożenia modyfikujemy standardowe ewidencje oraz dodajemy kolejne, niezbędne do pełnego ewidencjonowania całego procesu, zgodnie z przepisami i wymogami Urzędu Skarbowego. Aktualizacja w związku ze zmianami przepisów jest realizowana z wyprzedzeniem.

Zestawienia            Oświadczenie

Moduły dodatkowe:

cmt akcyza alkohol
Ewidencja alkoholu etylowego
cmt akcyza napoje
Ewidencja napojów spirytusowych
cmt akcyza dystrybucja
Ewidencja wyrobów nabywanych
cmt akcyza wino
Ewidencja wyrobów winiarskich

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. +48 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.

Zamawiam ofertę