logoComotel bez tla

  Co to jest CRM? To system w którym klient jest "słoneczkiem". Moduł CRM został zaprojektowany dla handlowców, konsultantów i menedżerów, do pracy operacyjnej oraz do analiz, Ułatwia systematyczne budowanie relacji z kontrahentami (klientami i dostawcami), planowanie pracy handlowców oraz kontrolę realizacji zadań przez menedżerów. Prosty w obsłudze moduł jest dostępny w dwóch wersjach: biurowy (Comotel CRM) oraz mobilny (Comotel Mobile CRM). Program w standardzie oferuje ponad 50 zestawień analitycznych:
Zobacz listę zestawień 


                               Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54  

Jak działa Comotel CRM (biurowy)? Zobacz video 

Jak działa Comotel Mobile CRM (mobilny)? Zobacz video 

CRM? To zintegrowane dane o Kontrahentach: Zdarzenia, Personel, Terminarz, oferty, proformy, zlecenia, faktury, itp. Kontrahent w/g naszej koncepcji to "słoneczko", wokół którego wszystko się kręci. Ważne kontakty, spotkania, ustalenia, itp. handlowcy mogą wpisywać do Zdarzeń, dane teleadresowe do Personelu klienta, planować pracę za pomoca Terminarza TKT. Przeglądanie historii dokumentów (oferty, zamówienia, rezerwacje, zlecenia, faktury, wydania i zwroty, itp.) ułatwia podejmowanie decyzji.
           Co to jest CRM?  Wszystko o naszych kontrahentach!  Dla menedżerów i handlowców.

 Zaplanowane akcje można kontrolować w systemie 24/7 - na smartfonie, tablecie czy laptopie. 

  • wbudowany Terminarz TKT
  • pełna kontrola terminów
  • system zestawień
  • 100% integracji z bazą programu Comotel
Moduł CRM możesz zintegrować ze wszystkimi programami Comotel:
 Zobacz wykaz programów
Moduły dodatkowe:
Zobacz moduły biurowe 
Zobacz moduły mobilne 

    Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do Twoich potrzeb

                                                 Zamów demo