Co to jest CRM? To system w którym klient jest "słoneczkiem". Moduł CRM został zaprojektowany dla handlowców, konsultantów i menedżerów, do pracy operacyjnej oraz do analiz, Ułatwia systematyczne budowanie relacji z kontrahentami (klientami i dostawcami), planowanie pracy handlowców oraz kontrolę realizacji zadań przez menedżerów. Prosty w obsłudze moduł jest dostępny w dwóch wersjach: biurowy (Comotel CRM) oraz mobilny (Comotel Mobile CRM).

  Co to jest CRM? To zintegrowane dane o Kontrahentach: Zdarzenia, Personel, Terminarz, oferty, proformy, zlecenia, faktury, itp. Kontrahent, w/g naszej koncepcji, to "słoneczko", wokół którego wszystko się kręci. Ważne kontakty, spotkania, ustalenia, itp. handlowcy mogą wpisywać do Zdarzeń, dane teleadresowe do Personelu klienta, planować pracę za pomoca Terminarza TKT. Przeglądanie historii dokumentów (oferty, zamówienia, rezerwacje, zlecenia, faktury, wydania i zwroty, itp.) ułatwia podejmowanie decyzji.  

Zobacz jak działa program Comotel CRM:

          

Zaplanowane akcje można kontrolować w systemie 24/7 - na smartfonie, tablecie czy laptopie. 

  • wbudowany Terminarz TKT
  • pełna kontrola terminów
  • system zestawień
  • 100% integracji z bazą programu Comotel

Zestawienia

Moduły dodatkowe:

cmt moduly logistyka sprzetu
Logistyka sprzętu
cmt moduly tabela sprzedazy
Tabela sprzedaży
cmt moduly ruk
RUK
cm crm
CM - Mobilny handlowiec

 

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.

Zamów DEMO (dostęp 3 dni, 0 zł)