logoQuinno bez tla

  Co to jest CRM?  Wszystko o naszych kontrahentach!  Dla menedżerów i handlowców. Aplikacja Quinno CRM została zaprojektowana dla handlowców, konsultantów i menedżerów, Ułatwia systematyczne budowanie relacji z kontrahentami, planowanie pracy handlowców oraz kontrolę ich realizacji przez menedżerów. Prosty, mobilny program jest dostępny na smartfonach i tabletach. Oferujemy go zarówno dla pojedynczego podmiotu (aplikacja Quinno), jak i dla sieci podmiotów (platforma aplikacji webowych PAQ).


                               Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54  

Jak to działa? Napracowaliśmy się, żeby Tobie było łatwiej:  Zobacz video

  CRM? To zintegrowane dane o Kontrahentach: Zdarzenia, Personel, Terminarz, oferty, proformy, zlecenia, faktury, itp. Kontrahent, w/g naszej koncepcji, to "słoneczko", wokół którego wszystko się kręci. Ważne kontakty, spotkania, ustalenia, itp. handlowcy mogą wpisywać do Zdarzeń, dane teleadresowe do Personelu klienta, planować pracę za pomoca Terminarza HTZ. Przeglądanie historii dokumentów (oferty, zamówienia, rezerwacje, zlecenia, faktury, wydania i zwroty, itp.) ułatwia podejmowanie decyzji.
           Co to jest CRM?  Wszystko o naszych kontrahentach!  Dla menedżerów i handlowców.

 Zaplanowane akcje można kontrolować w systemie 24/7 - na smartfonie, tablecie czy laptopie. 

  • wbudowany Terminarz HTZ
  • pełna kontrola terminów
  • technologia zapewniająca mobilność i elastyczność
  • baza danych w chmurze (własnej lub dowolnego dostawcy)

        Program Quinno nie jest wyryty w kamieniu. Dostosujemy go do Twoich potrzeb

Zamów demo