logoComotel bez tla

  Program Comotel CRM Sprzedaż wspiera zarządzanie trzema obszarami w firmie: zakupami (dla działu zakupów), sprzedażą (dla działów sprzedaży i marketingu) oraz CRM (dla menedżerów, handlowców i marketingu). Te 3 obszary przenikają się wzajemnie i ten program ułatwia zarządzanie całością. Program ComotelCRM Sprzedaż jest ważnym elementem ERP, czyli systemu zarządzania procesami w firmie. Program w standardzie oferuje kilkadziesiat wydruków dokumentów (faktury, wydania, zakupy, korekty, kasa, itd.) oraz ponad 30 zestawień analitycznych. 


    Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54  

Jak działa program Comotel CRM Sprzedaż? Zobacz video

Do programu można dodać wiele modułów dodatkowych, w tym 2 kluczowe:
1. Dla codziennych działań operacyjnych
 Logistyka Sprzętu - video

2. Dla szybkiej analizy sprzedaży towarów i usług
 
 Tabela Sprzedaży - video 

Zobacz listę zestawień 
  W programie CRM Sprzedaż moduł CRM jest integralną częścią. Do każdego innego programu Comotel, np. z obszarów wynajmu i serwisu, możemy wdrożyć moduł CRM. Jak działa moduł CRM w programach Comotel?
 Zobacz video 
Moduły dodatkowe programu Comotel:

Zobacz moduły biurowe 
Zobacz moduły mobilne 

                Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do Twoich potrzeb

                                                 Zamów demo

  Co to jest CRM? To zintegrowane dane o Kontrahentach: Zdarzenia, Personel, Terminarz, oferty, proformy, zlecenia, faktury, itp. Kontrahent, w/g naszej koncepcji, to "słoneczko", wokół którego wszystko się kręci. Ważne kontakty, spotkania, ustalenia, itp. handlowcy mogą wpisywać do Zdarzeń, dane teleadresowe do Personelu klienta, planować pracę za pomoca Terminarza TKT. Przeglądanie historii dokumentów (oferty, zamówienia, rezerwacje, zlecenia, faktury, wydania i zwroty, itp.) ułatwia podejmowanie decyzji.