logoComotel bez tla

  Program Comotel Sprzedaż wspiera zarządzanie trzema obszarami w firmie: zakupami (dla działu zakupów), sprzedażą (dla działów sprzedaży i marketingu) oraz CRM (dla menedżerów, handlowców i marketingu). Te 3 obszary przenikają się wzajemnie i program ułatwia zarządzanie całością. Program Comotel Sprzedaż jest ważnym elementem ERP, czyli systemu zarządzania procesami w firmie. Program w standardzie oferuje ponad 50 zestawień analitycznych:
Zobacz listę zestawień 


    Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54  

Jak działa program Comotel Sprzedaż? Zobacz video

Do programu można dodać wiele modułów dodatkowych, w tym 2 kluczowe:
1. Dla codziennych działań operacyjnych
 Logistyka Sprzętu - video

2. Dla szybkiej analizy sprzedaży towarów i usług
 
 Tabela Sprzedaży - video 

Moduł CRM (biurowy oraz mobilny) w programach Comotel?  
Zobacz CRM 
Moduły dodatkowe programu Comotel:

Zobacz moduły biurowe 
Zobacz moduły mobilne 


     Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do Twoich potrzeb

                                                 Zamów demo

  Co to jest CRM? To zintegrowane dane o Kontrahentach: Zdarzenia, Personel, Terminarz, oferty, proformy, zlecenia, faktury, itp. Kontrahent, w/g naszej koncepcji, to "słoneczko", wokół którego wszystko się kręci. Ważne kontakty, spotkania, ustalenia, itp. handlowcy mogą wpisywać do Zdarzeń, dane teleadresowe do Personelu klienta, planować pracę za pomoca Terminarza TKT. Przeglądanie historii dokumentów (oferty, zamówienia, rezerwacje, zlecenia, faktury, wydania i zwroty, itp.) ułatwia podejmowanie decyzji.