program do obsługi serwisu maszyn Jednymi z naszych flagowych produktów są programy do obsługi serwisu maszyn i urządzeń. Jest to nasze autorskie oprogramowanie, które występuje w dwóch głównych wariantach z możliwością wzbogacenia o dedykowane moduły, tj.:

Nasze aplikacje są przeznaczone dla firm usługowych, których główną działalność lub znaczący element, niekoniecznie zarobkowy, stanowi serwisowanie sprzętu lub pojazdów. Mają wiele przydatnych funkcjonalności, m.in.:

  • przejrzystą historię napraw,
  • rejestr zleceń,
  • narzędzia typowe dla systemów CRM.

Profesjonalny program do obsługi warsztatu można porównać do papierowej kartoteki książek serwisowych, która przybrała formę elektronicznej bazy danych. Dzięki możliwościom zdalnego dostępu technicy mają ułatwiony wgląd w historię maszyny z dowolnego miejsca, również w trakcie prowadzenia prac naprawczych. Jednocześnie mamy zagwarantowany wysoki poziom bezpieczeństwa informacji poprzez zastrzeżenie dostępu hasłem.

Oprogramowanie dla serwisów i firm usługowych

Profesjonalne prowadzenie firmy zajmującej się naprawą urządzeń wymaga, oprócz dużej wiedzy i stałego podnoszenia kwalifikacji techników, bardzo dobrej organizacji i zarządzania działalnością operacyjną. Nasze oprogramowanie dla serwisu i firm usługowych to rozwiązanie, które w znacznym stopniu ułatwia pracę, umożliwiając generowanie i przechowywanie w formie elektronicznej wszystkich zleceń serwisowych wraz z udokumentowaną historią przebiegu napraw oraz informacjami na temat ich kosztów i płatności.
Przechowywanie cennych informacji na temat eksploatacji urządzenia i terminów wymiany części pozwala uniknąć błędnej diagnozy, a nierzadko jest dowodem na to, że usterka wynika z zaniedbań po stronie Klientów. Niepoważne podejście zleceniodawców do określonych z góry okresów, po których należy dokonać instalacji nowego elementu, jest bardzo często spotykane.
Nasza aplikacja do prowadzenia serwisu to program, dzięki któremu sprawniej wykonasz każde zlecenie. Pozwala on na lepsze zarządzanie relacjami pomiędzy Twoją firmą a Klientem, a także usprawnia komunikację wewnątrz przedsiębiorstwa, stanowiąc źródło wiedzy na temat wszystkich wcześniej przeprowadzonych działań. Efektem wdrożenia programu do obsługi serwisu jest zawsze późniejsze podniesienie zysków i oszczędność czasu techników.

Korzyści z wdrożenia aplikacji do zarządzania serwisem

Autorskie oprogramowanie do serwisu, które od wielu lat rozwijamy, oferuje wiele możliwości, które niosą za sobą wymierne korzyści dla Twojej firmy.

  • Sprawne zarządzanie zleceniami serwisowymi i łatwe przydzielanie ich do poszczególnych pracowników.
  • Archiwizacja wszystkich danych na temat pracy techników i bezproblemowy dostęp do nich z każdego miejsca, w każdej chwili.
  • Optymalizacja wykorzystania zasobów ludzkich, dzięki koordynacji zadań i planowaniu każdego zlecenia przy pomocy intuicyjnego kalendarza.
  • Moduł w aplikacji umożliwiający wystawianie faktur i innych dokumentów w formie elektronicznej.
  • Stała kontrola pracowników i monitoring statusu wykonania przydzielonych zleceń.
  • Szerokie możliwości analizy i tworzenia raportów.

Ze względu na specyfikę pracy serwisów przygotowaliśmy również mobilny program do serwisu, którego obsługa jest możliwa zarówno z tradycyjnego laptopa, jak i poprzez smartfon czy tablet z dowolnego miejsca. Dzięki niemu zyskujemy dostęp do bazy danych nawet w trakcie wykonywania usługi u Klienta.

Wsparcie procesów serwisowych dzięki autorskiemu oprogramowaniu

Nasz produkt to program do obsługi i prowadzenia serwisu maszyn dowolnego rodzaju. Zawsze dbamy o dostosowanie systemu do Twoich potrzeb podczas wdrożenia wykonywanego przez naszych doświadczonych specjalistów IT. Dzięki temu to nie Ty musisz się zachowywać zgodnie z filozofią oprogramowania, lecz to ono jest spersonalizowane specjalnie dla Ciebie.
Warto pamiętać, że nasze rozwiązania są przeznaczone nie tylko do firm, których działalność jest skupiona na naprawie sprzętu lub pojazdów. Aplikacje są często wykorzystywane przez przedsiębiorstwa mające dużą flotę samochodów i maszyn. Funkcjonalności zawarte w oprogramowaniu pozwalają na ich terminowy serwis i przeglądy techniczne.
Niezależnie od profilu Twojej działalności powinieneś zainteresować się naszym systemem. Dzięki niemu dbanie o wszystkie tematy serwisowe stanie się proste, co przyniesie wymierne korzyści w postaci większej bezawaryjności i niezawodności wyposażenia, a co za tym idzie, podniesieniem zysków operacyjnych. W oferowanym programie uwzględniliśmy wszystkie niezbędne funkcje, które w tym pomagają, przy jednoczesnej możliwości ich rozszerzenia o dodatkowe moduły.

Dedykowane programy i aplikacje mobilne dla Twojego serwisu

Oferujemy autorskie, dedykowane programy i aplikacje mobilne dla Twojego serwisu, dzięki którym zarządzanie pracą serwisantów i gromadzenie informacji na temat wszystkich zleceń serwisowych stanie się proste, intuicyjne i bezpieczne. Zapomnij o zapisywaniu terminów w zeszycie i poszukiwaniu notatek sprzed lat. Teraz wszystko możesz mieć w jednym miejscu!       

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 62 501-54-54