Program Comotel SORTY przeznaczony jest do ewidencji odzieży roboczej. Ułatwia pracę osobom, które m.in. wydają odzież roboczą, ochronną, sorty mundurowe, środki czystości i ewidencjonują wyposażenie pracowników w środki trwałe niskokosztowe. 

 Program prowadzi ewidencję odzieży roboczej, tzn. gospodarkę magazynową, planowanie wydań, terminowość wydań i zwrotów, itp.  Program jest przydatny dla firm użytkowników odzieży ochronnej, jak i dla firm oferujących usługę wynajmu odzieży. Można go stosować także dla ewidencji wydań sortów mundurowych. Duży wybór raportów (Planowane Wydania Sortów, Zapotrzebowanie Sortów, sorty wydane, sorty na magazynie, z podziałem na pracowników, itp.) podnosi znacznie użyteczność programu. Oferujemy import danych - elementy sortów i pracownicy - z innych systemów. Szukasz opinii o programie Comotel SORTY? Zobacz tutaj

Zobacz jak działa program Comotel SORTY (ewidencja odzieży ochronnej):

Kluczowe funkcje programu Comotel SORTY (ewidencja odzieży ochronnej):

  • przyjęcie, wydanie, zwrot i likwidacja sortów
  • funkcja GZW - Generator Zamówień i Wydań
  • lista sortów do wydania na Dział/Wydział

Zestawienia     

Moduły dodatkowe:

cmt moduly wyposazenie pracownika
Wyposażenie pracownika
cmt moduly szafki
Szafki

Więcej informacji o programie Comotel SORTY znajdziesz poniżej.

  Program Comotel SORTY wspomaga pracę osób, które na codzień zajmują się wydawaniem odzieży roboczej, środków czystości oraz ewidencją wyposażenia pracowników. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tego typu rozwiązań. Nasz produkt wykorzystywany jest zarówno przez pracowników firm, jak i firmy oferujące usługę najmu odzieży roboczej. Z naszą pomocą zarządzanie odzieżą okaże się łatwiejsze niż do tej pory. Podczas tworzenia oprogramowania, priorytetami były dla nas: spełnienie potrzeb osób zajmujących się ewidencją towarów oraz zapewnienie jak największej wygody korzystania z programu. Zapewniamy, że wydawanie odzieży ochronnej pracownikom może być znacznie łatwiejsze i szybsze niż jest w rzeczywistości. Poznaj wszystkie możliwości programu Comotel SORTY!

  W ramach naszego programu prowadzony jest spis pracowników. Użytkownik programu ma możliwość określenia ich danych personalnych, przynależności do wydziału, wymiarów ubrania oraz dodatkowych informacji takich jak badania lekarskie czy szkolenia BHP. Prezentowany jest też spis otrzymanej odzieży ochronnej wraz z terminem następnego wydania. Program umożliwia również przedstawienie historii wydań i zwrotów odzieży, wraz z obliczeniem aktualnej wartości sumy należności, zobowiązań oraz salda.

  Ewidencja odzieży umożliwia określenie ich szczegółowych danych takich jak rozmiary, cena, jednostka miary, rodzaj sortu itp. Sam proces wydawania odzieży jest szybszy dzięki wsparciu czytnika kodów kreskowych. 

  Program Comotel SORTY oferuje również generator zamówień i wydań sortów. Przy jego pomocy możliwe jest automatyczne generowanie: zamówień do dostawców oraz planowanych wydań sortów pracownikom. Użytkownik posiada możliwość podglądu oraz wydruku zamówień do dostawców. Oferowana jest też możliwość eksportu danych do plików .pdf, .doc oraz .xls. Istnieje też możliwość natychmiastowego wysłania wiadomości email do dostawcy.

  Nasze oprogramowanie umożliwia również generowanie zestawień. Aktualnie mamy w ofercie ponad 70 zestawień, z czego około 20 z nich jest w wersji standardowej. W razie potrzeby zapewniamy możliwość dopasowania wyglądu raportów oraz dodanie nowych. Wygenerowana treść raportu jest elastyczna dzięki liście parametrów wymaganych do wprowadzenia podczas jego generowania. Dane możliwe do wprowadzenia to: tekst, data, lista rozwijana oraz wybór wartości wielokrotnego wyboru wraz z opcją szybkiego wybrania wszystkich wartości oraz ich wyczyszczenia.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.

Zamów DEMO (dostęp 3 dni, 0 zł)