logoQuinno bez tla

 Platforma PAQ INNOWACJE została zaprojektowana dla firm i instytucji, które wykorzystują innowacyjny potencjał pracowników wielu podmiotów. Zastosowaliśmy naszą Platformę Aplikacji Webowych Quinno (PAQ) dla systemu rejestracji, oceny i realizacji innowacji. Takie narzędzie informatyczne ułatwia i zachęca do rozwoju tego obszaru. Jego mobilność - jest dostępny na smartfonach i tabletach - to dodatkowy atut.  

          Innowacje? Twoi pracownicy mają znakomite pomysły. Uwolnij ich potencjał!

Jak to działa? Napracowaliśmy się, żeby Tobie było łatwiej:   Zobacz video

  Innowatorzy  - zazwyczaj pracownicy  - zgłaszają swoje pomysły na usprawnienia organizacyjne, produktowe, procesowe i marketingowe. Mogą to zrobić np. ze swojego smartfona lub zgłosić mailowo. Maksymalne ułatwienie procedury ma zachęcać do zgłaszania pomysłów.

  Procedura została podzielona na 4 etapy: Zgłoszenie, Konsultacja, Prototyp i Realizacja. Zespół może być jedno lub wieloosobowy, oceny komisji są rejestrowane, mogą one być wpisywane zdalnie, np. ze smartfonu. Stan bieżący zgłoszonych innowacji można kontrolować w systemie 24/7. Analogicznie każdy innowator może zapoznać się z aktualnym stanem swoich zgłoszeń - na smartfonie, tablecie czy laptopie, 24/7 

  • wbudowany Harmonogram projektów
  • pełna kontrola terminów
  • technologia zapewniająca mobilność i elastyczność
  • baza danych w chmurze (własnej lub dowolnego dostawcy)

      Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do Twoich potrzeb.