Branża wynajmu nie ma przed nami żadnych tajemnic. Już od ponad 15 lat wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, którzy są potencjalnymi użytkownikami tworzonego przez nas oprogramowania. Bardzo często wypożyczalnia sprzętu rozwija serwis sprzętu i wtedy wdrażamy moduł Serwis. Dbamy o to, aby systematycznie rozwijać aktualne rozwiązania, kierując się najważniejszymi oczekiwaniami osób związanych z branżą wynajmu. Zaufało nam 150+ firm, niektóre z nich być może znasz: 

referencje
Do zarządzania wypożyczalnią oferujemy do wyboru dwa programy:                                                 

 • Quinno Rental (webowy)

  Każdy z nich ma swoje mocne punkty, mają też wiele wspólnych cech. Jeżeli potrzebujesz porady czy omówienia przed podjęciem optymalnej dla Ciebie decyzji - zadzwoń: 62 501-54-54 lub 502 752 339
Proponowane rozwiązania świetnie sprawdzą się w przypadku firmy zajmującej się na przykład wynajmem maszyn budowlanych, sprzętu eventowego czy samochodów. Niezależnie od konkretnego profilu działalności, przy wsparciu nowoczesnego oprogramowania można w bardziej efektywny sposób zarządzać usługami wynajmu. Regularnie przygotowujemy dla Klientów nowe propozycje aplikacji, aktualizując je pod kątem najważniejszych potrzeb.
  Biznes wynajmu to nie tylko działaność operacyjna (rezerwacje, wydania i zwroty), ale także kontrola rentowności. Tutaj moduł Tabela Wynajmu jest jak wynalezienie żarówki - nagle wszystko staje się jasne: dane o stopie zwrotu, utylizacji, z podziałem na oddziały i grupy sprzętu, itp.
  Tabela Wynajmu? Zobacz więcej 
  Programy dla wynajmu (rental) to nasz znak firmowy. Dlaczego czujemy się na tym polu wyjątkowo kompetentni? Przez lata aktywności na rynku zdobyliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam zrealizować ponad 150 wdrożeń (stan na luty 2022). Przekonaj się, jak dużym ułatwieniem może być profesjonalnie opracowany program do obsługi wypożyczalni. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi rozwiązaniami, dzięki którym zarządzanie flotą maszyn lub pojazdów okaże się prostym i przyjemnym zadaniem.

Oprogramowanie dla wypożyczalni – w jakich branżach może być wykorzystywane?

Na naszym rynku powstaje coraz więcej wypożyczalni, które specjalizują się w wynajmie najróżniejszych sprzętów. W tej branży bardzo ważne jest, aby usprawnić cały system zarządzania. Wychodzimy naprzeciw tej potrzebie, oferując nowoczesne oprogramowanie. Ułatwiamy pracę w różnych branżach: wynajem maszyn, samochodów, rusztowań, innego sprzętu budowlanego, agregatów, sprzętu eventowego, sprzętu turystcznego, a nawet wyposażenia ogródków piwnych, itp. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby zdobyć dodatkowe informacje. Chcesz upewnić się, czy nasz program sprawdzi się także przy Twojej działalności? Chętnie podpowiemy, w jaki sposób możesz wykorzystać przygotowane przez nas rozwiązania we własnym biznesie. Przekonaj się, że zarządzanie wypożyczalnią nie musi być czasochłonne. Oferowane przez nas rozwiązania są bardzo elastyczne, co pozwala dostosować je do wielu rodzajów wynajmu. Z pomocą nowoczesnego programu można znacznie szybciej obsłużyć Klienta, błyskawicznie dokonując rezerwacji danego sprzętu. Proponujemy wiele dodatkowych ułatwień, w tym opcję wystawienia faktury. Oferujemy rozwiązania, dzięki którym wprowadzanie danych będzie znacznie mniej czasochłonne. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi branżami, które można obsłużyć przy pomocy odpowiedniego programu. Sprawdź, czy nowe funkcjonalności okażą się przydatne również w Twojej firmie. Przekonaj się, że wypożyczenia mogą przynieść wiele finansowych korzyści.

Szukasz programu dla swojej wypożyczalni? Napisz lub zadzwoń:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54


Czy wszystko może być wynajmem? Prawie wszystko, zobacz branże wynajmu, z którymi się zetknęliśmy::

 • maszyny budowlane
 • rusztowania, szalunki, ogrodzenia
 • samochody
 • elektronarzędzia
 • podnośniki, podesty
 • maszyny drogowe
 • wózki widłowe
 • sprzęt turystyczny
 • rowery
 • sprzęt rehabilitacyjny
 • toalety
 • kontenery
 • znaki drogowe
 • agregaty prądotwórcze
 • odzież robocza
 • sprzęt na eventy (IT, meble, rusztowania, catering, ekspresy do kawy, itp.)
 • wyposażenie ogródków piwnych
 • wynajem elementów na drogi drewniane
 • pompy

Każda branża wynajmu ma swoją specyfikę – doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasze oprogramowanie dla wypożyczalni staramy się jak najlepiej dostosować do bieżących procedur w danej firmie.

Program dla wypożyczalni – postaw na profesjonalne wsparcie dla Twojej firmy

Obecnie mamy w ofercie trzy produkty, które systematycznie rozwijamy:

 1. Aplikacja lokalna Comotel - rozbudowany program z wieloma modułami i nakładkami webowymi
 2. Aplikacja webowa Quinno - prosty, mobilny program na tablety, smartfony i laptopy
 3. Platforma Aplikacjii Webowych Quinno (PAQ) - do zarządzania siecią Partnerów tworzących sieć wypożyczalni

Z ich pomocą z łatwością można na bieżąco kontrolować wypożyczenia i jednocześnie sprawdzać ich rentowność. Nie musisz obawiać się skomplikowanej obsługi, ponieważ staraliśmy się maksymalnie ułatwić dostęp do dokumentów i innych kluczowych informacji. Program do obsługi wypożyczalni pozwala szybko sprawdzić aktualne raporty, ułatwiając kompleksową obsługę Klienta. Niezależnie od tego, czy profil wypożyczania dotyczy samochodów, maszyn budowlanych lub innego sprzętu, w naszym programie znajdziesz odpowiednie rozwiązania. Jednocześnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, którym zależy na szybkiej poprawie rentowności biznesu. Możliwość precyzyjnego kontrolowania wypożyczeń pozwala realnie sprawdzać aktualne finanse. Wygodne w obsłudze moduły spełnią oczekiwania zarówno doświadczonych przedsiębiorców, jak i osób stawiających pierwsze kroki w branży. Przekonaj się, że proces wypożyczania jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do Twoich potrzeb.