logoQuinno bez tla

  System rezerwacji online Quinno RSO został zaprojektowany dla wypożyczalni sprzętu sportowego, budowlanego, eventowego, filmowego, itp. Ułatwia wybór sprzętu z podziałem na kategorie, sprawdzenie dostępności i następnie wygenerowanie rezerwacji. Pracownik wypożyczalni w programie Quinno RENTAL  widzi rezerwacje, wydania i zwroty na swoim grafiku i może odpowiednio zareagować.

  ULISSES Software zajmuje się systemami dla rentalu od 2005 r. Ponad 160 wdrożeń to solidny fundament naszych kompetencji.

Jak to działa? 

   
Zobacz dla samochodów 

  Zobacz dla sprzętu sportowego

Zobacz dla sprzętu budowlanego

Zobacz dla sprzętu eventowego


         Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54 

   Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do Twoich potrzeb.

Dopasuj design do swoich standardów - do wyboru 256 mln kolorów. Poniżej przykłady:

1. RSO - sprzęt sportowy:

screen wynRowery2

2. RSO - sprzęt budowlany:

 screen wynMB

3. RSO - sprzęt eventowy:

screen wynEventy3


Więcej informacji o module RSO programu Quinno RENTAL znajdziesz poniżej.

  Nasza nakładka webowa RSO do programu Quinno RENTAL zapewnia użytkownikom system rezerwacji online. Aktualnie oferujemy ją naszym klientom w formie RSO (dla pojedynczego klienta) oraz jako platforma rezerwacji i wynajmu sprzętu PRWS (dla sieci wypożyczalni). W jej ramach możliwa staje się szybka obsługa zamówień od klientów w czasie rzeczywistym. Dzięki unikalnej konstrukcji nasz moduł jest w stanie obsługiwać wypożyczalnię różnego rodzaju sprzętu - od samochodów po sprzęt budowlany na sprzęcie eventowym i sportowym kończąc. Wszystko to możliwe dzięki dostosowywaniu kodu pod specyfikę wynajmu danej firmy.

W dużym uogólnieniu proces w naszym module przebiega w 4 krokach. Kończy się on utworzeniem dokumentu w module Wypożyczenia. Lista usług dodatkowych również jest tam zdefiniowana. 
W 1 kroku, użytkownik definiuje dane dotyczące odbioru oraz zwrotu (miejsce, data oraz godzina). W kroku 2, klient wybiera oferowany przez nas produkt z listy, zaś w kroku 3 dobiera do zamówienia usługi dodatkowe. Podsumowanie zamówienia prezentowane jest po prawej stronie ekranu w wyróżnionych grupach. W kroku 4, klient podaje swoje dane kontaktowe. Po zatwierdzeniu zamówienia prezentowany jest komunikat o jego złożeniu.
Z poziomu modułu wypożyczania aplikacji Quinno pracownik posiada możliwość edycji zamówienia złożonego przez klienta. Grafik HWR udostępnia mu możliwość graficznego przeglądu wszystkich rezerwacji, wydań, zwrotów i faktur w skali dnia, tygodnia, bądź miesiąca. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.