logoComotel bez tla

   Serwisujesz maszyny, urządzenia, itp? Organizujesz serwisy urządzeń w swojej firmie usługowej? Program Comotel SERWIS ułatwi Ci pracę - oprogramowanie zawiera specjalistyczne funkcje serwisowe +  funkcje CRM. Mobilny program do prowadzenia, obsługi, planowania i kontroli realizacji serwisu - węwnętrznego i zewnętrznego. Dane na serwerze użytkownika. Możemy dostosować do specyfiki branży.

          Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54  

Funkcjonalność programu do serwisu

Jak działa to oprogramowanie pozwalające przetwarzać zlecenia serwisowe? Napracowaliśmy się, żeby Tobie było łatwiej: Zobacz video

Rejestry zleceń serwisowych, zakupów części i sprzętu, rozchodów części oraz faktur serwisowych w aplikacji zapewniają wgląd do pełnej historii. Dodatkowe modułu (GPRZ, Lokalizacja maszyn, itp.) ułatwiają pracę. Kluczowe funkcje, rejestry i wykazy, które zawiera nasz mobilny program przeznaczony do obsługi i prowadzenia serwisu maszyn, urządzeń i wszelkiego rodzaju innego sprzętu, to:

  • rejestr Zleceń Serwisowych Zs
  • wykaz serwisowanego sprzętu - terminy, parametry, itp.
  • kartoteka magazynowa - historia sprzętu i części
  • wykaz kontrahentów
  • wykaz serwisantów
  • rejestr Faktur Serwisowych Fs
  • rejestr Zakupów sprzetu i części Pz
  • rejestr Rozchodów części Rw
  • szeroki wybór zestawień
Moduły dodatkowe:
 
 - Mobilny serwisant
  gwr

 - Mobilny magazynier
cm wypozyczalnia

   Zobacz moduły biurowe 
    Zobacz moduły mobilne        

       Program Comotel nie jest wyryty w kamieniu. Dostosujemy go do Twoich potrzeb

Zamów demo

 

Więcej informacji o programie Comotel SERWIS znajdziesz poniżej.

Program Comotel SERWIS jest mobilną aplikacją skierowaną do obsługi firm usługowych zajmujących się serwisowaniem maszyn oraz urządzeń, organizacją serwisu urządzeń w swojej firmie oraz planowaniem i kontrolą realizacji serwisu zewnętrznego i wewnętrznego. Oprogramowanie oferuje specjalistyczne funkcje serwisowe oraz do zarządzania relacjami z klientami (CRM). W jego ramach użytkownik może prowadzić historię obsługi każdego urządzenia, posiada ułatwioną kontrolę nad terminami, planowaniem oraz naliczaniem kosztów napraw. Dane przechowywane są na lokalnym serwerze. Nasza aplikacja jest dostosowywana do specyfiki branży.

Zastosowanie i korzyści gwarantowane przez program do obsługi serwisu

W celu zapewnienia obsługi kluczowych funkcji nasz mobilny program dla firm usługowych świadczących serwis prowadzi rejestry: zleceń serwisowych, zakupów części i sprzętów, rozchodów części, faktur serwisowych oraz wykazów: kontrahentów, serwisantów, serwisowanych sprzętów. Dane w aplikacji prezentowane są w formie konfigurowalnych szablonów. Istnieje możliwość wyróżniania wybranych komórek wykazu oraz kolumn na podstawie różnych warunków dotyczących danych - za pomocą skryptów do opracowania przez nas.

Nasze oprogramowanie umożliwia również generowanie zestawień. Domyślnie dostępne są zestawienia w wersji standardowej. W razie potrzeby mobilny program do obsługi serwisu urządzeń, maszyn i innego sprzętu zapewnia możliwość dopasowania wyglądu raportów oraz dodanie nowych. Wygenerowana treść raportu obejmującego każde zrealizowane dotychczas zlecenie serwisowe jest elastyczna dzięki liście parametrów wymaganych do wprowadzenia podczas jego generowania. Dane możliwe do wprowadzenia w aplikacji to: tekst, data, lista rozwijana oraz wybór wartości wielokrotnego wyboru wraz z opcją szybkiego wybrania wszystkich wartości oraz ich wyczyszczenia. Użytkownik oferowanego oprogramowania dla firm usługowych posiada możliwość ich: wydruku, zapisu do plików .pdf i .doc oraz wysłania emailem.

Najważniejsze zalety programu

Nowoczesne i dostosowane do współczesnych wymagań rynkowych oprogramowanie informatyczne jest dzisiaj powszechnie wykorzystywane we wszelkiego rodzaju działalności. Z powodzeniem stosują je także przedsiębiorstwa zajmujące się serwisem maszyn, urządzeń czy systemów przemysłowych. Dlaczego warto sięgać po oferowaną przez nasz zespół aplikację? Główną zaletą jest fakt, że wspiera prowadzenie firmy i ułatwia obsługę zleceń na wielu obszarach.

Nasz mobilny program poprawia wydajność świadczonych usług i sprawia, że wszystkie potrzebne informacje znajdują się pod ręką. Ponieważ gromadzi dane i pozwala je analizować na różne sposoby, można na ich podstawie wyciągnąć konstruktywne wnioski i wprowadzić usprawnienia. Decydując się na nasze oprogramowanie do prowadzenia i obsługi serwisu, firmy usługowe zyskują cenne narzędzie wspierające ich ekspansję rynkową i wspomagające budowanie przewagi konkurencyjnej.

Nasz program jest przy tym bardzo intuicyjny co, w połączeniu z użytecznością sprawia, że zdecydowanie warto zainwestować, w proponowaną aplikację. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.