Program Quinno SERWIS ułatwi pracę w firmie serwisującej sprzęt, maszyny i urządzenia. Zlecenia, grafik planowania pracy serwisantom, historia serwisowania dla każdego sprzętu, itd. Quinno SERWIS to prosty, mobilny program dla planowania i kontroli realizacji serwisu - węwnętrznego i zewnętrznego. Na tablety, smartfony i laptopy. Dane w chmurze, dostęp przez przeglądarkę.

Zobacz jak działa program:

Kluczowe funkcje programu Quinno SERWIS:

  • Rejestry zleceń serwisowych, zakupów części i sprzętu, rozchodów części oraz faktur serwisowych
  • Wbudowane terminarze dla serwisu: HPS (serwisanci) i HZS (sprzęt)
  • Możliwość rejestrowania godzin pracy serwisantów
  • Historia napraw sprzętu i zużycia części

Zestawienia

Moduły dodatkowe:

q moduly planowanie zlece
PZO - Planowanie zleceń z operatorem
q moduly komunikator
Komunikator
q programy wynajem maszyn
CRM

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.

Zamów DEMO (dostęp 3 dni, 0 zł)

Więcej informacji o aplikacji Quinno SERWIS znajdziesz poniżej.

Program Quinno SERWIS jest aplikacją dostępną z poziomu każdej ze współcześnie używanych przeglądarek internetowych, przechowującą dane w chmurze, dostępną o każdej porze dnia i nocy. Korzystanie z niego sprawi, że proces obsługi serwisu nigdy nie wydawał się prostszy niż dotychczas.  Dzięki przemyślanej architekturze udało nam się stworzyć program który łączy w sobie prostotę interfejsu, multiplatformowość (dostępny na tabletach, smartfonach oraz laptopach) z zaawansowaną funkcją jaką jest zarządzanie relacjami z klientami (CRM). Aktualnie oferujemy go Państwu w wersji dla pojedynczego podmiotu (jako aplikacja Quinno) oraz dla sieci wypożyczalni (platforma aplikacji webowych PAQ).

Nasz program, w celu zapewnienia dostępu do kluczowych funkcjonalności, prowadzi rejestry: zleceń serwisowych, zakupów części i sprzętu, rozchodów części, faktur serwisowych oraz wykazy: serwisowanego sprzętu, kontrahentów, serwisantów. Oferuje on również Grafik Zleceń Serwisowych (HZS).

Funkcjonalność "Grafik zleceń serwisowych (GZS)" zapewnia wygodny dostęp do aktualnych zleceń serwisowych w jednym miejscu. Na kolorowym diagramie prezentowane są zlecenia oraz ważne terminy. Po jego lewej stronie wypisane są nazwy przedmiotów, zaś po prawej kolejne dni miesiąca z naniesionymi okresami czasowymi danej pozycji. Użytkownik posiada możliwość ich szybkiej edycji przez kliknięcie w nią oraz dostosowania szablonu kolorystycznego.

Nasze oprogramowanie umożliwia również generowanie zestawień. Domyślnie dostępne są zestawienia w wersji standardowej. W razie potrzeby zapewniamy możliwość dopasowania wyglądu raportów oraz dodanie nowych. Wygenerowana treść raportu jest elastyczna dzięki liście parametrów wymaganych do wprowadzenia podczas jego generowania. Dane możliwe do wprowadzenia to: tekst, data, lista rozwijana oraz wybór wartości wielokrotnego wyboru wraz z opcją szybkiego wybrania wszystkich wartości oraz ich wyczyszczenia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.

Zamów DEMO (dostęp 3 dni, 0 zł)