logoQuinno bez tla

  Serwisujesz maszyny, urzadzenia, itp? Organizujesz serwisy urzadzeń w swojej firmie? Aplikacja Quinno SERWIS ułatwi Ci pracę - zawiera specjalistyczne funkcje serwisowe +  funkcje CRM . Prosty, mobilny program dla planowania i kontroli realizacji serwisu - węwnętrznego i zewnętrznego. Na tablety, smartfony i laptopy. Dane w chmurze, zawsze dostępne. Oferujemy go zarówno dla pojedynczego podmiotu (aplikacja Quinno), jak i dla sieci serwisów (platforma aplikacji webowych PAQ).

          Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54  

Jak to działa? Napracowaliśmy się, żeby Tobie było łatwiej:  Zobacz video

  Aplikacja oferuje do codziennej pracy grafik zleceń serwisowych HZS. Rejestry zleceń serwisowych, zakupów części i sprzetu, rozchodów części oraz faktur serwisowych zapewniają wgląd do pełnej historii: Kluczowe funkcje, rejestry i wykazy:

 • wbudowany grafik zleceń serwisowych HZS
 • rejestr Zleceń Serwisowych Zs
 • wykaz serwisowanego sprzętu - terminy, parametry, itp.
 • kartoteka magazynowa - historia sprzętu i części
 • wykaz kontrahentów
 • wykaz serwisantów
 • rejestr Faktur Serwisowych Fs
 • rejestr Zakupów sprzetu i części Pz
 • rejestr Rozchodów części Rw
 • szeroki wybór zestawień

Dodatkowe moduły dostępne w aplikacji Quinno:   

 • PZO - Planowanie zleceń z pracownikiem: operatorem / montażystą / serwisantem.  Zobacz video
 • KOMUNIKATOR - komunikacja między użytkownikami aplikacji  Zobacz video

                                            Program Quinno nie jest wyryty w kamieniu. Dostosujemy go do Twoich potrzeb

Zamów demo

 

Więcej informacji o aplikacji Quinno SERWIS znajdziesz poniżej.

Program Quinno SERWIS jest aplikacją dostępną z poziomu każdej ze współcześnie używanych przeglądarek internetowych, przechowującą dane w chmurze, dostępną o każdej porze dnia i nocy. Korzystanie z niego sprawi, że proces obsługi serwisu nigdy nie wydawał się prostszy niż dotychczas.  Dzięki przemyślanej architekturze udało nam się stworzyć program który łączy w sobie prostotę interfejsu, multiplatformowość (dostępny na tabletach, smartfonach oraz laptopach) z zaawansowaną funkcją jaką jest zarządzanie relacjami z klientami (CRM). Aktualnie oferujemy go Państwu w wersji dla pojedynczego podmiotu (jako aplikacja Quinno) oraz dla sieci wypożyczalni (platforma aplikacji webowych PAQ).

Nasz program, w celu zapewnienia dostępu do kluczowych funkcjonalności, prowadzi rejestry: zleceń serwisowych, zakupów części i sprzętu, rozchodów części, faktur serwisowych oraz wykazy: serwisowanego sprzętu, kontrahentów, serwisantów. Oferuje on również Grafik Zleceń Serwisowych (HZS).

Funkcjonalność "Grafik zleceń serwisowych (GZS)" zapewnia wygodny dostęp do aktualnych zleceń serwisowych w jednym miejscu. Na kolorowym diagramie prezentowane są zlecenia oraz ważne terminy. Po jego lewej stronie wypisane są nazwy przedmiotów, zaś po prawej kolejne dni miesiąca z naniesionymi okresami czasowymi danej pozycji. Użytkownik posiada możliwość ich szybkiej edycji przez kliknięcie w nią oraz dostosowania szablonu kolorystycznego.

Nasze oprogramowanie umożliwia również generowanie zestawień. Domyślnie dostępne są zestawienia w wersji standardowej. W razie potrzeby zapewniamy możliwość dopasowania wyglądu raportów oraz dodanie nowych. Wygenerowana treść raportu jest elastyczna dzięki liście parametrów wymaganych do wprowadzenia podczas jego generowania. Dane możliwe do wprowadzenia to: tekst, data, lista rozwijana oraz wybór wartości wielokrotnego wyboru wraz z opcją szybkiego wybrania wszystkich wartości oraz ich wyczyszczenia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.