Program Comotel SERWIS ułatwia planowanie i kontrolę realizacji zleceń serwisowych. 

Zobacz jak działa program:

Kluczowe funkcje:

  • Rejestr Zleceń
  • Check listy
  • Historia sprzętu i części

Zestawienia

Moduły dodatkowe:

Mobilny serwisant
Mobilny serwisant
Mobilny magazynier
Mobilny magazynier

 

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.

Zamawiam DEMO (0 zł)

Więcej informacji o programie Comotel SERWIS znajdziesz poniżej.

Program Comotel SERWIS jest mobilną aplikacją skierowaną do obsługi firm usługowych zajmujących się serwisowaniem maszyn oraz urządzeń, organizacją serwisu urządzeń w swojej firmie oraz planowaniem i kontrolą realizacji serwisu zewnętrznego i wewnętrznego. Oprogramowanie oferuje specjalistyczne funkcje serwisowe oraz do zarządzania relacjami z klientami (CRM). W jego ramach użytkownik może prowadzić historię obsługi każdego urządzenia, posiada ułatwioną kontrolę nad terminami, planowaniem oraz naliczaniem kosztów napraw. Dane przechowywane są na lokalnym serwerze. Nasza aplikacja jest dostosowywana do specyfiki branży.

Zastosowanie i korzyści gwarantowane przez program do obsługi serwisu

W celu zapewnienia obsługi kluczowych funkcji nasz mobilny program dla firm usługowych świadczących serwis prowadzi rejestry: zleceń serwisowych, zakupów części i sprzętów, rozchodów części, faktur serwisowych oraz wykazów: kontrahentów, serwisantów, serwisowanych sprzętów. Dane w aplikacji prezentowane są w formie konfigurowalnych szablonów. Istnieje możliwość wyróżniania wybranych komórek wykazu oraz kolumn na podstawie różnych warunków dotyczących danych - za pomocą skryptów do opracowania przez nas.

Nasze oprogramowanie umożliwia również generowanie zestawień. Domyślnie dostępne są zestawienia w wersji standardowej. W razie potrzeby mobilny program do obsługi serwisu urządzeń, maszyn i innego sprzętu zapewnia możliwość dopasowania wyglądu raportów oraz dodanie nowych. Wygenerowana treść raportu obejmującego każde zrealizowane dotychczas zlecenie serwisowe jest elastyczna dzięki liście parametrów wymaganych do wprowadzenia podczas jego generowania. Dane możliwe do wprowadzenia w aplikacji to: tekst, data, lista rozwijana oraz wybór wartości wielokrotnego wyboru wraz z opcją szybkiego wybrania wszystkich wartości oraz ich wyczyszczenia. Użytkownik oferowanego oprogramowania dla firm usługowych posiada możliwość ich: wydruku, zapisu do plików .pdf i .doc oraz wysłania emailem.

Najważniejsze zalety programu

Nowoczesne i dostosowane do współczesnych wymagań rynkowych oprogramowanie informatyczne jest dzisiaj powszechnie wykorzystywane we wszelkiego rodzaju działalności. Z powodzeniem stosują je także przedsiębiorstwa zajmujące się serwisem maszyn, urządzeń czy systemów przemysłowych. Dlaczego warto sięgać po oferowaną przez nasz zespół aplikację? Główną zaletą jest fakt, że wspiera prowadzenie firmy i ułatwia obsługę zleceń na wielu obszarach.

Nasz mobilny program poprawia wydajność świadczonych usług i sprawia, że wszystkie potrzebne informacje znajdują się pod ręką. Ponieważ gromadzi dane i pozwala je analizować na różne sposoby, można na ich podstawie wyciągnąć konstruktywne wnioski i wprowadzić usprawnienia. Decydując się na nasze oprogramowanie do prowadzenia i obsługi serwisu, firmy usługowe zyskują cenne narzędzie wspierające ich ekspansję rynkową i wspomagające budowanie przewagi konkurencyjnej.

Nasz program jest przy tym bardzo intuicyjny co, w połączeniu z użytecznością sprawia, że zdecydowanie warto zainwestować, w proponowaną aplikację. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.

Zamawiam DEMO (0 zł)