Program Comotel Wynajem Sprzętu zaprojektowany dla wypożyczalni sprzętu budowlanego, podestów, dźwigów, maszyn drogowych, agregatów, kontenerów, naczep, itp. Ułatwia obsługę klienta oraz planowanie i kontrolę sprzętu na budowach.  

Zobacz jak działa program:

 Kluczowe funkcje programu:
 • Stany na budowach
 • Dostępność sprzętu - dzisiaj i jutro
 • Grafik Wynajmu i Rezerwacji 

 Zestawienia

 Moduły dodatkowe:

cmt moduly gwr
Grafik Wynajmu i Rezerwacji
cm wypozyczalnia
CM Wypożyczalnia
cmt moduly crm
CRM
CM kolektor smartfon mag
CM - Mobilny magazynier

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.

Zamów DEMO (dostęp 3 dni, 0 zł)

Program kierowany do wypożyczalni Comotel Wynajem Maszyn rozlicza wynajem maszyn i sprzętu budowlanego, podestów, dźwigów, maszyn drogowych, wynajem kontenerów, naczep, itp. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tego typu rozwiązań. Z naszą pomocą bieżąca obsługa wypożyczalni okaże się znacznie łatwiejsza. Priorytetem były dla nas potrzeby osób, które udostępniają swoim Klientom najróżniejsze urządzenia za określoną opłatą. Przekonujemy, że ewidencja nie musi być kłopotliwa w prowadzeniu, a sam proces wypożyczania może okazać się znacznie prostszy. Kompleksowa obsługa programu jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Obecnie z naszego dedykowanego rozwiązania przeznaczonego dla grupy użytkowników prowadzących wypożyczalnię różnego typu sprzętu budowlanego korzystają przede wszystkim firmy, oferujące wypożyczenia maszyn, urządzeń i narzędzi.

Już od ponad 10 lat wdrażamy i rozwijamy nowoczesne oprogramowanie, które znacznie usprawnia obsługę Klientów oraz planowanie i kontrolę sprzętu na budowach. Można zdecydować się na program do wypożyczalni narzędzi lub na rozwiązania przeznaczone do prowadzenia wynajmu sprzętów o większych gabarytach. Dzięki nam cały proces zarządzania okaże się bardziej efektywny. Prowadzenie dokładnych rejestrów wypożyczeń i możliwość szybkiego zapoznania się z zawartością konkretnych dokumentów to jedynie część ułatwień gwarantowanych przez nasz program. Poznaj jego wszystkie funkcjonalności!

Program do obsługi narzędziowni i wynajmu maszyn – postaw na automatyzację

Na czym polega efektywność naszego oprogramowania? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wiele przydatnych funkcji, aby Twoja wypożyczalnia sprzętu budowlanego szybko przyniosła upragnione profity:

Automatyzując rutynowe czynności program zmniejsza pracochłonność o 75%. Czy można w niecałe 3 minuty wystawić faktury za dzierżawę wszystkich maszyn, na wszystkie budowy, dla wszystkich klientów, za cały miesiąc? Tak, kilkudziesięciu użytkowników wykorzystuje takie funkcje w codziennej pracy. Sprawdź, dlaczego warto postawić na nasz program. Wypożyczalnia narzędzi lub maszyn może być bardzo intratnym pomysłem na biznes. Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w branży i udowodnimy, że wynajmowanie sprzętu budowlanego to bardzo proste zadanie. Przekonaj się, jak wiele funkcjonalności gwarantuje przygotowana przez nas aplikacja. Szczegółowe informacje udostępniane w naszym programie pozwalają szybko kontrolować procesy rezerwacji, aktualny stan maszyn i narzędzi, okres wynajmu i ustalone koszty. Możliwość błyskawicznego wypożyczenia danego sprzętu budowlanego (np. narzędzia czy większej maszyny) spełni oczekiwania każdego właściciela firmy.

Program do wypożyczalni narzędzi i maszyn – w jakich branżach może się sprawdzić?

Nasze rozwiązania są dedykowane wielu branżom, co świadczy o ich uniwersalnym charakterze. Za pomocą nowoczesnego programu można obsłużyć wypożyczalnie specjalizujące się w różnych profilach działalności. Za jego pośrednictwem zarówno wypożyczenie mniejszych narzędzi i urządzeń, jak i profesjonalnych maszyn i sprzętów budowlanych, okaże się znacznie prostsze także dla Klienta. Nasz program do obsługi narzędziowni z łatwością można dostosować do indywidualnych potrzeb i usprawnić funkcjonowanie całej firmy. Wybrany moduł pozwala nie tylko na bieżącą kontrolę wynajmu, ale także na wystawienie faktury. Przekonaj się, jak proste i wygodne może być sprawdzanie aktualnego stanu narzędzi, maszyn i innych sprzętów budowlanych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Branże które może obsłużyć program Comotel Wynajem Maszyn i Urządzeń:

 • maszyny budowlane
 • elektronarzędzia
 • podnośniki, podesty
 • maszyny drogowe
 • kontenery
 • agregaty prądotwórcze
 • sprzęt gastronomiczny
 • sprzęt turystyczny
 • sprzęt IT
 • ekspresy do kawy
 • inne - po dostosowaniu (2-3 tygodnie)

Kluczowe funkcje programu Comotel skierowanego do wypożyczalni maszyn i urządzeń (Wynajem Maszyn Budowlanych):

 • Wydania, Zwroty, Faktury
 • Automatyczne Fakturowanie Dzierżawy - funkcja FAM
 • Kontrola ilościowa stanu na budowach - zawsze wiemy gdzie są nasze maszyny
 • Ewidencja Maszyn - podział na grupy, stawki, parametry
 • Kartoteka kontrahentów, historia zdarzeń - system CRM
 • Stawki najmu progowe - dzienne, tygodniowe i miesięczne
 • Serwis - zlecenia serwisowe Przestój
 • koszty wypożyczenia obliczane automatycznie na podstawie wprowadzonych danych

Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień na profesjonalny program do wypożyczalni sprzętu budowlanego – dopasujemy go do potrzeb!

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.

Zamów DEMO (dostęp 3 dni, 0 zł)