Prowadzisz wypożyczalnię maszyn, agregatów, kontenerów, dźwigów, żurawi, podnośników itp. sprzętu? Program Quinno RENTAL powinien być twoim pierwszym wyborem. To prosty i mobilny program - na tablety, smartfony i laptopy.

Zobacz jak działa program:

Kluczowe funkcje:

 • Stany na budowach
 • Dostępność sprzętu - dzisiaj i jutro
 • Grafik Wynajmu i Rezerwacji

 Zestawienia

Moduły dodatkowe:

q moduly rezerwacja online sprzet budowlany
Rezerwacja online - sprzęt budowlany
q moduly planowanie zlece
PZO - Planowanie zleceń z operatorem
q moduly komunikator
Komunikator
q programy wynajem maszyn
CRM

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.

ZAMÓW DEMO

 

Doskonale wiemy, jak ważna jest odpowiednia organizacja w przypadku firmy działającej jako profesjonalna wypożyczalnia sprzętu. Z pomocą naszego oprogramowania z łatwością można o nią zadbać. Aplikacja Quinno Rental gwarantuje wielotorowe działanie. Doskonale sprawdza się jako program do prowadzenia dokładnych rejestrów, obejmujących nie tylko samą rezerwację sprzętu, ale także politykę wydań, zwrotów oraz wydawania faktur. Bardzo czytelny plan harmonogramu, umożliwiający łatwe wprowadzenie danych, znacznie usprawni funkcjonowanie całej firmy. Przekonaj się, jak komfortowe może być monitorowanie wypożyczeń! Banalnie prosta obsługa to niejedyny atut naszego oprogramowania. Z jego pomocą z łatwością można dotrzeć do szczegółowych zestawień, na przykład dotyczących bieżącego wykorzystania sprzętu czy jego rentowności. Wystarczy wybrać odpowiedni moduł programu i dostosować go do aktualnych potrzeb. Wystawianie faktur czy możliwość szybkiego sprawdzenia specyfikacji maszyn jeszcze nigdy nie było tak proste.

Kluczowe funkcje dostępne w oprogramowaniu:

 1. Procedura: Umowa Ramowa - Wydania - Zwroty - Faktura
 2. Automatyczne fakturowanie dzierżawy (FAM)
 3. Wydruki: faktura + precyzyjna specyfikacja
 4. Zestawienia: stany na budowach, stopień wykorzystania sprzętu, rentowność sprzętu, itp.

Program do wypożyczalni sprzętu – w jaki branżach może być wykorzystywany?

Nowoczesne programy, których głównym celem jest usprawnienie procesu zarządzania, cieszą się coraz większym zainteresowaniem na rynku. Wśród najnowszych propozycji warto zwrócić uwagę na stworzone przez nas rozwiązanie. Staraliśmy się sprostać potrzebom użytkowników związanych z różnymi branżami. W oprogramowaniu zastosowaliśmy wiele praktycznych udogodnień, takich jak możliwość indywidualnego sprofilowania pulpitu startowego. Udowadniamy, że efektywne zarządzanie wypożyczalnią nie musi być trudnym zadaniem. Do kluczowych branż, które z powodzeniem może obsłużyć aplikacja Quinno Wynajem Sprzętu, należy zaliczyć:

 • maszyny budowlane
 • elektronarzędzia
 • podnośniki, podesty
 • maszyny drogowe
 • kontenery
 • agregaty prądotwórcze
 • sprzęt gastronomiczny
 • sprzęt turystyczny
 • sprzęt eventowy (meble, IT, ekspresy do kawy, itp.)
 • inne - po dostosowaniu (2-3 tygodnie)

Jeśli Twoja wypożyczalnia nie przynosi satysfakcjonujących zysków, zastanów się nad usprawnieniem jej procesów działania. Za pomocą odpowiedniej obsługi naszego oprogramowania szybko przekonasz się, które maszyny lub sprzęty cieszą się największym powodzeniem wśród Twoich Klientów, jakie profity osiągnąłeś w konkretnym okresie i jak prezentuje się aktualny stan floty maszynowej. Usprawnienie całego procesu wypożyczenia to znakomite rozwiązanie w firmach związanych z różnymi branżami. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy, w jaki sposób można wykorzystać nasze oprogramowanie w przypadku konkretnego profilu działalności. Naszym głównym założeniem było usprawnienie procesu zarządzania maszynami lub innym sprzętem. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na dodatkowe moduły dostępne w aplikacji Quinno, w tym:

 • PZO - Planowanie zleceń z pracownikiem: operatorem / montażystą / serwisantem. Zobacz video
 • KOMUNIKATOR - komunikacja między użytkownikami aplikacji Zobacz video

Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do Twoich potrzeb i wskażemy, w jaki sposób możesz je efektywnie wykorzystywać. Przekonaj się, dlaczego program do wypożyczalni sprzętu może mieć realny wpływ na zwiększenie obrotów w firmie. Nasze rozwiązanie w pełni zasługuje na miano elastycznego oprogramowania – z łatwością dostosujesz jego kluczowe funkcjonalności do aktualnych potrzeb.

Zamów demo

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54


Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do twoich potrzeb.

ZAMÓW DEMO