logoQuinno bez tla

  Prowadzisz wypożyczalnię samochodów? Aplikacja Quinno RENTAL ułatwi Ci pracę. Prosty, mobilny program dla planowania i kontroli realizacji WYNAJMU. Na tablety, smartfony i laptopy. Dane w chmurze, zawsze dostępne. Oferujemy go zarówno dla pojedynczego podmiotu (aplikacja Quinno), jak i dla sieci wypożyczalni (platforma aplikacji webowych PAQ).

          Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54  

Jak to działa? Napracowaliśmy się, żeby Tobie było łatwiej:  Zobacz video

Kluczowe funkcje:
1. Procedura wynajmu - uproszczona: Rezerwacja -> Wydanie -> Zwrot
2. System rezerwacji sprzętu on-line (RSO), dwie procedury:     Zobacz video
      a) z płatnością elektroniczną (rezerwacja twarda)
      b) bez płatności elektronicznej (rezerwacja miękka)
3. Wydanie - nr dokumentu tożsamości, okres, planowana data zwrotu, stawka wynajmu
4. Zestawienia: stany u klientów, historia wynajmu, stopień wykorzystania sprzętu, rentowność sprzętu, itp.
5. Moduł CRM (integracja Kontrahenci + Zdarzenia + Oferty + Terminarz) - opcja

Moduły dodatkowe     Zobacz moduły

1. Procedura: Umowa Ramowa - Wydania - Zwroty - Faktura
2. Automatyczne fakturowanie dzierżawy (FAM)
3. Wydruki: faktura + precyzyjna specyfikacja
4. PZO - Planowanie zleceń z pracownikiem: kierowcą / operatorem / montażystą / serwisantem.  Zobacz video
5. KOMUNIKATOR - komunikacja między użytkownikami aplikacji  Zobacz video


                                            Program Quinno nie jest wyryty w kamieniu. Dostosujemy go do Twoich potrzeb

Zamów demo

 

Więcej informacji o programie Quinno RENTAL znajdziesz poniżej.

Program Quinno RENTAL jest aplikacją dostępną z poziomu każdej ze współcześnie używanych przeglądarek internetowych, przechowującą dane w chmurze, dostępną o każdej porze dnia i nocy. Korzystanie z niego sprawi, że proces obsługi wypożyczalni samochodów nigdy nie wydawał się prostszy niż dotychczas - interfejs został specjalnie dostosowany do kluczowych funkcji - szybkiej rezerwacji, wydawania oraz zwrotu. Dzięki przemyślanej architekturze udało nam się stworzyć program który łączy w sobie prostotę interfejsu, multiplatformowość (dostępny na tabletach, smartfonach oraz laptopach) z zaawansowanymi funkcjami takimi jak pełna integracja z rezerwacją online (RSO) czy automatycznym fakturowaniem dzierżawy (FAM). Aktualnie oferujemy go Państwu w wersji dla pojedynczego podmiotu (jako aplikacja Quinno) oraz dla sieci wypożyczalni (platforma aplikacji webowych PAQ).

Nasz program, w celu zapewnienia dostępu do kluczowych funkcjonalności, prowadzi rejestry rezerwacji, wydań, zwrotów oraz samochodów. Oferuje on również Harmonogram Wynajmu i Rezerwacji (HWR). Poniżej każdy z nich zostanie omówiony.

Rejestr samochodów / sprzętów przechowuje informacje na temat każdego pojazdu dostępnego w ramach oferty wypożyczalni. Użytkownik posiada możliwość dodawania nowych maszyn, ich edycji oraz usuwania. Dane z rejestru prezentowane są w formie tabelarycznej, wraz z możliwością ich sortowania względem danej kolumny. Do dyspozycji użytkownika oddana została również możliwość szybkiego wydrukowania wybranych rekordów z tabeli oraz opcja ukrycia wybranych kolumn.

Edycja dokumentu dotyczącego samochodu umożliwia zdefiniowanie wielu kluczowych cech pojazdu takich jak numer rejestracyjny, numer seryjny VIN, typ oraz zdjęcia. Na uwagę zasługuje rozbudowany system definiowania stawek cenowych za wynajem. W jego ramach można zdefiniować cenę wypożyczenia za: godzinę, dzień oraz miesiąc. Istnieje również możliwość zdefiniowania różnych wartości dla poszczególnych tygodni wypożyczenia. Program dla podanych cen netto automatycznie wylicza cenę brutto. Zapewnia on również przystępny sposób podglądu oraz aktualizowania bieżącego stanu uszkodzeń - za pomocą uproszczonego schematu pojazdu. Dane prezentowane na nim pobrane są z dokumentów wydań oraz zwrotów.

Rejestry rezerwacji, wydań oraz zwrotów zawierają informacje o tym kto, co i na jaki okres wypożyczył. Z ich poziomu można uzyskać dostęp do pełnej historii wynajmu danego pojazdu. Dane prezentowane są w formie tabelarycznej z możliwością sortowania wierszy. Edycja dokumentu wydania jak i zwrotu pojazdu zawiera wiele informacji o stanie i wyposażeniu pojazdu. Za pomocą wizualnego kreatora użytkownik posiada możliwość szybkiego zdefiniowania uszkodzeń pojazdu na etapie wydawania jak i zwrotu pojazdu.

Funkcjonalność "Harmonogram Wynajmu i Rezerwacji (HWR)" zapewnia dostęp do historii aut w jednym miejscu. Na kolorowym diagramie prezentowane są rezerwacje, wydania, zwroty, faktury oraz serwisy danego pojazdu.

Nasze oprogramowanie umożliwia również generowanie zestawień. Domyślnie dostępne są zestawienia w wersji standardowej. W razie potrzeby zapewniamy możliwość dopasowania wyglądu raportów oraz dodanie nowych. Wygenerowana treść raportu jest elastyczna dzięki liście parametrów wymaganych do wprowadzenia podczas jego generowania. Dane możliwe do wprowadzenia to: tekst, data, lista rozwijana oraz wybór wartości wielokrotnego wyboru wraz z opcją szybkiego wybrania wszystkich wartości oraz ich wyczyszczenia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.