program dla wypożyczalni samochodów

Prowadzisz firmę, której głównym profilem działalności jest wypożyczanie samochodów? Zależy Ci na usprawnieniu procesów zarządzania? Jeśli tak, nasze oprogramowanie zostało stworzone właśnie dla Ciebie. Za pomocą funkcjonalnej aplikacji można w efektywny sposób prowadzić aktualne rejestry wydań i zwrotów pojazdów. Program komputerowy dla wypożyczalni samochodów Comotel udostępnia bieżące wykazy kontrahentów, samochodów oraz szereg słowników ułatwiają pracę operacyjną. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tego typu rozwiązań. Priorytetem są dla nas oczekiwania Klientów, dla których wprowadzamy i dostosowujemy nowe funkcjonalności. Już od 2006 roku działamy w tej branży, a owocem naszej pracy jest prezentowany program Comotel. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie użytkowników. W razie jakichkolwiek wątpliwości udzielimy bardziej szczegółowych informacji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub internetowego – Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. 62 501-54-54

Aplikacja webowa Quinno (na smartfon, dane w chmurze) - więcej

Dlaczego warto zdecydować się na program dla wypożyczalni samochodów?

Jeśli chcesz w efektywny sposób zarządzać wypożyczalnią samochodów, skorzystaj z możliwości naszego systemu. Przejrzysty program gwarantuje możliwość prowadzenia rejestrów i zwrotów, pomagając w ustaleniu najważniejszych informacji dotyczących konkretnych zleceń. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, jakie samochody, kiedy, na jaki okres i za jaką stawkę, zostały wydane. Aby przekonać się, czy wypożyczalnia przynosi satysfakcjonujące zyski, wystarczy na bieżąco rejestrować koszty poszczególnych pojazdów, a następnie zapoznać się z aktualnymi zestawieniami. Program Comotel umożliwia także automatyczne zafakturowanie wynajmu, co stanowi dodatkowe ułatwienie usprawniające zarządzanie flotą samochodów. Każdy użytkownik z łatwością wybierze dla siebie odpowiedni moduł oprogramowania, kierując się indywidualnymi potrzebami.

Oferujemy rozwiązanie stworzone na miarę najważniejszych oczekiwań potencjalnego właściciela firmy, zajmującego się obsługą wypożyczalni pojazdów. Przygotowane przez nas szablony można dostosować do aktualnych preferencji, ustawiając na przykład dogodny system filtrowania i definiując kolumny zawierające wykaz kluczowych danych. Zachęcamy do zapoznania się z wieloma praktycznymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest wsparcie przy ustalaniu stawek, które można błyskawicznie określić, bazując na kwotach przypisanych do poszczególnych grup pojazdów. Nasze oprogramowanie zapewnia także wiele dodatkowych funkcji, w tym opcję zapoznania się z pełną historią serwisowania samochodów. Proponujemy rozwiązania dostosowane do obsługi dwóch różnych procedur wydawania aut. Program dla wypożyczalni samochodów jest świetnym wyborem, aby znacznie usprawnić procesy rezerwacji. Dzięki niemu można zadbać również o satysfakcję Klienta, zapewniając mu szybszą obsługę.

Kluczowe funkcje programu Comotel:

  • Wydanie, Zwrot, Faktura
  • Funkcja Automatycznego Fakturowania Wynajmu FAM
  • Ewidencja samochodów
  • Stawki najmu progowe
  • dla firm wielooddziałowych - praca w sieci Internet
  • Kartoteka kontrahentów, historia zdarzeń - system CRM Zobacz video

Program do wypożyczalni samochodów – sprawdź rentowność swojego biznesu

Każdy właściciel firmy chciałby, aby jego działalność przynosiła upragnione zyski. Dzięki programowi Comotel z łatwością można monitorować aktualne wpływy. Warto zwrócić uwagę na dostęp do najróżniejszych wariantów zestawień, które gwarantują kompleksową kontrolę każdego pojedynczego wynajmu. Za pomocą Comotel można zapoznać się z raportem dotyczącym aktualnie wydanych pojazdów czy umów najmu za wyznaczony okres. W planowaniu dalszych działań na pewno bardzo przydatny okaże się dostęp do historii wypożyczenia poszczególnych samochodów. Z kolei pod kątem kontrolowania realnych zysków warto wyróżnić opcję sprawdzania przychodów i kosztów każdego pojazdu. Dzięki dostępnym funkcjom właściciel firmy może szybko przekonać się, w jakim stopniu są wykorzystywane konkretne auta i na tej podstawie rozbudować swoją flotę. Należy podkreślić, że wymienione rozwiązania są bardzo proste w obsłudze. Program do wypożyczalni samochodów Comotel został stworzony z myślą o wygodzie użytkowania. Już przy pierwszym zastosowaniu można szybko zapoznać się z jego kluczowymi funkcjami. Również wprowadzanie danych nie jest kłopotliwe, między innymi dzięki bardzo czytelnym oznaczeniom.

Raportowanie - wydruki dokumentów i zestawień (ponad 200 raportów)

Nasz funkcjonalny program dla wypożyczalni samochodów jest dobrym wyborem zarówno w przypadku początkujących firm, jak i osób kierujących rozbudowaną flotą pojazdów. Zapraszamy do skorzystania z wersji demo i przekonania się, z jak wielu praktycznych rozwiązań można skorzystać.

Inne funkcje

  • Moduł Wydanie i Zwrot On-Line WZOL - opcja Zobacz video
  • Grafik Wynajmu / Rezerwacji - opcja
  • Moduł e-Faktura - opcja Zobacz video
  • Moduł Finansowo - Księgowy - opcja

Zamów demo


Więcej informacji o programie Comotel do wypożyczalni samochodów znajdziesz poniżej.

Program Comotel dla wypożyczalni samochodów jest aplikacją skierowaną do obsługi pracy firm które muszą prowadzić aktualne rejestry wydań i zwrotów samochodów. Do dyspozycji użytkownika oddane są wykazy kontrahentów i samochodów oraz szereg słowników. Wszystko to w celu ułatwienia pracy z programem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tego typu rozwiązań. Najważniejszymi cechami kluczowymi naszego oprogramowania są przejrzysty interfejs użytkownika oraz funkcja automatycznego fakturowania wynajmu, przydatna zwłaszcza przy zarządzaniu flotą samochodów. Dzięki nim znacząco ułatwisz sobie pracę.

Nasze oprogramowanie umożliwia również generowanie zestawień. Domyślnie dostępne jest ponad 200 zestawień w wersji standardowej. W razie potrzeby zapewniamy możliwość dopasowania wyglądu raportów oraz dodanie nowych. Wygenerowana treść raportu jest elastyczna dzięki liście parametrów wymaganych do wprowadzenia podczas jego generowania. Dane możliwe do wprowadzenia to: tekst, data, lista rozwijana oraz wybór wartości wielokrotnego wyboru wraz z opcją szybkiego wybrania wszystkich wartości oraz ich wyczyszczenia. Użytkownik posiada możliwość ich: wydruku, zapisu do plików .pdf i .doc oraz wysłania emailem. Dzięki tej funkcjonalności może w natychmiastowy sposób zapoznać się np. z raportem dotyczącym aktualnie wydanych pojazdów czy umów najmu za wyznaczony okres.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.