logoComotel mobile    Uzupełnia system Comotel RENTAL. Zaprojektowany dla mobilnych pracowników wypożyczalni. Wydania, rezerwacje, checklisty - dla kierowcy i dla handlowca. Robienie i podłączanie zdjęć przyspiesza pracę, a centrala ma informacje online. Handlowiec widzi dostępność sprzętu i historię wynajmu. Zaprojektowany na smartfon lub tablet (Android, iOS). Zasada działania jest prosta - baza danych jest w programie Comotel, a nakładka mobilna korzysta z nich w systemie online. Zapewniamy wdrożenie i szkolenie.
Jak to działa? Napracowaliśmy się, żeby Tobie było łatwiej:  Zobacz video

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     tel. 62 501-54-54
 
Zobacz dostępne aplikacje mobilne

  Programy Comotel zostały wdrożone w ponad 900 podmiotach (kwiecień 2023), są powszechnie uznawane za sprawdzone, dostosowane do potrzeb, funkcjonalne i co najważniejsze - są cały czas ulepszane i rozwijane. Szczególnie starannie dbamy o sprawny serwis, tak żeby czas realizacji zlecenia nie przekroczył dwóch dni, a najlepiej kilku godzin - sprawny serwis to nasze oczko w głowie.   


    Program Comotel nie jest wyryty w kamieniu. Dostosujemy go do Twoich potrzeb.