Masz wypożyczalnię i chciałbyś udostępnić system rezerwacji on-line? Wykorzystaj nakladkę webową RSO. Moduł taki jest zintegrowany w 100% z  aplikacją Quinno Rental. To bez przesady nowa jakość - Kowalski rezerwuje, a pracownik wypożyczalni widzi to od razu na wykazie Rezerwacji. 

Oferujemy go zarówno dla pojedynczego podmiotu (RSO), jak i dla sieci wypożyczalni (platforma rezerwacji i wynajmu sprzętu PRWS).

         Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54 

Jak to działa dla wypożyczalni samochodów?

Jak to działa dla wypożyczalni sprzętu budowlanego?

Jak to działa dla wypożyczalni sprzętu eventowego?

Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do Twoich potrzeb.

 

Więcej informacji o module RSO programu Quinno RENTAL znajdziesz poniżej.

Nasza nakładka webowa RSO do aplikacji Quinno RENTAL zapewnia użytkownikom system rezerwacji online. Aktualnie oferujemy ją naszym klientom w formie RSO (dla pojedynczego klienta) oraz jako platforma rezerwacji i wynajmu sprzętu PRWS (dla sieci wypożyczalni). W jej ramach możliwa staje się szybka obsługa zamówień od klientów w czasie rzeczywistym. Dzięki unikalnej konstrukcji nasz moduł jest w stanie obsługiwać wypożyczalnię różnego rodzaju sprzętu - od samochodów po sprzęt budowlany na sprzęcie eventowym kończąc. Wszystko to możliwe dzięki dostosowywaniu kodu pod specyfikę wynajmu danej firmy.

W dużym uogólnieniu proces w naszym module przebiega w 4 krokach. Kończy się on utworzeniem dokumentu w module Wypożyczenia. Lista usług dodatkowych również jest tam zdefiniowana. 
W 1 kroku, użytkownik definiuje dane dotyczące odbioru oraz zwrotu (miejsce, data oraz godzina). W kroku 2, klient wybiera oferowany przez nas produkt z listy, zaś w kroku 3 dobiera do zamówienia usługi dodatkowe. Podsumowanie zamówienia prezentowane jest po prawej stronie ekranu w wyróżnionych grupach. W kroku 4, klient podaje swoje dane kontaktowe. Po zatwierdzeniu zamówienia prezentowany jest komunikat o jego złożeniu.
Z poziomu modułu wypożyczania aplikacji Quinno pracownik posiada możliwość edycji zamówienia złożonego przez klienta. Grafik HWR udostępnia mu możliwość graficznego przeglądu wszystkich rezerwacji, wydań, zwrotów i faktur w skali dnia, tygodnia, bądź miesiąca. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.