program do wypożyczalni sprzętu budowlanego Quinno

Prowadzisz wypożyczalnię maszyn, agregatów czy kontenerów? A może oferujesz swoim Klientom dzierżawę dźwigów, sprzętu gastronomicznego lub turystycznego? Może interesuje cię rezerwacja sprzętu online? Niezależnie od jego rodzaju profesjonalne oprogramowanie Quinno RENTAL ułatwi Ci pracę. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, którym zależy na pełnej kontroli i planowaniu prowadzonej działalności. Prosty, mobilny program jest bardzo łatwy w obsłudze, nawet dla użytkowników nieposiadających doświadczenia w wykorzystywaniu podobnych aplikacji. Oferujemy rozwiązanie dedykowane nowoczesnym urządzeniom, takim jak tablety, smartfony i laptopy. Za jego pośrednictwem momentalnie można dotrzeć do potrzebnych danych, które są zawsze dostępne w chmurze. Nasz program jest świetnym wyborem zarówno dla pojedynczego podmiotu (aplikacja Quinno), jak i dla rozbudowanej sieci wypożyczalni (platforma aplikacji webowych PAQ). Staraliśmy się sprostać najważniejszym potrzebom potencjalnych użytkowników. Nasz program do wypożyczalni sprzętu budowlanego udostępnia zarówno podstawowe funkcje, jak i rozwiązania, umożliwiające dotarcie do bardziej szczegółowych zestawień. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub online.

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak to działa? Napracowaliśmy się, żeby Tobie było łatwiej  Zobacz video

Kluczowe funkcje:    
1. Procedura wynajmu - uproszczona: Rezerwacja -> Wydanie -> Zwrot
2. Automatyczne fakturowanie dzierżawy (FAM)
3. Wydanie - nr dokumentu tożsamości, okres, planowana data zwrotu, stawka wynajmu
4. Zestawienia: stany u klientów, historia wynajmu, stopień wykorzystania sprzętu, rentowność sprzętu, itp.

Moduły dodatkowe - opcje     Zobacz moduły

1. System rezerwacji sprzętu on-line (RSO), dwie procedury:     Zobacz video
      a) z płatnością elektroniczną (rezerwacja twarda)
      b) bez płatności elektronicznej (rezerwacja miękka)
2. PZO - Planowanie zleceń z kierowcą / operatorem / montażystą / serwisantem.  Zobacz video
3. Moduł CRM (integracja Kontrahenci + Zdarzenia + Oferty + Terminarz)
4. KOMUNIKATOR - komunikacja między użytkownikami aplikacji  Zobacz video


Program do wypożyczalni sprzętu – jakie posiada funkcje?

Doskonale wiemy, jak ważna jest odpowiednia organizacja w przypadku firmy działającej jako profesjonalna wypożyczalnia sprzętu. Z pomocą naszego oprogramowania z łatwością można o nią zadbać. Aplikacja Quinno Rental gwarantuje wielotorowe działanie. Doskonale sprawdza się jako program do prowadzenia dokładnych rejestrów, obejmujących nie tylko samą rezerwację sprzętu, ale także politykę wydań, zwrotów oraz wydawania faktur. Bardzo czytelny plan harmonogramu, umożliwiający łatwe wprowadzenie danych, znacznie usprawni funkcjonowanie całej firmy. Przekonaj się, jak komfortowe może być monitorowanie wypożyczeń! Banalnie prosta obsługa to niejedyny atut naszego oprogramowania. Z jego pomocą z łatwością można dotrzeć do szczegółowych zestawień, na przykład dotyczących bieżącego wykorzystania sprzętu czy jego rentowności. Wystarczy wybrać odpowiedni moduł programu i dostosować go do aktualnych potrzeb. Wystawianie faktur czy możliwość szybkiego sprawdzenia specyfikacji maszyn jeszcze nigdy nie było tak proste.

Kluczowe funkcje dostępne w oprogramowaniu:

 1. Procedura: Umowa Ramowa - Wydania - Zwroty - Faktura
 2. Automatyczne fakturowanie dzierżawy (FAM)
 3. Wydruki: faktura + precyzyjna specyfikacja
 4. Zestawienia: stany na budowach, stopień wykorzystania sprzętu, rentowność sprzętu, itp.

Program do wypożyczalni sprzętu – w jaki branżach może być wykorzystywany?

Nowoczesne programy, których głównym celem jest usprawnienie procesu zarządzania, cieszą się coraz większym zainteresowaniem na rynku. Wśród najnowszych propozycji warto zwrócić uwagę na stworzone przez nas rozwiązanie. Staraliśmy się sprostać potrzebom użytkowników związanych z różnymi branżami. W oprogramowaniu zastosowaliśmy wiele praktycznych udogodnień, takich jak możliwość indywidualnego sprofilowania pulpitu startowego. Udowadniamy, że efektywne zarządzanie wypożyczalnią nie musi być trudnym zadaniem. Do kluczowych branż, które z powodzeniem może obsłużyć aplikacja Quinno Wynajem Sprzętu, należy zaliczyć:

 • maszyny budowlane
 • elektronarzędzia
 • podnośniki, podesty
 • maszyny drogowe
 • kontenery
 • agregaty prądotwórcze
 • sprzęt gastronomiczny
 • sprzęt turystyczny
 • sprzęt eventowy (meble, IT, ekspresy do kawy, itp.)
 • inne - po dostosowaniu (2-3 tygodnie)

Jeśli Twoja wypożyczalnia nie przynosi satysfakcjonujących zysków, zastanów się nad usprawnieniem jej procesów działania. Za pomocą odpowiedniej obsługi naszego oprogramowania szybko przekonasz się, które maszyny lub sprzęty cieszą się największym powodzeniem wśród Twoich Klientów, jakie profity osiągnąłeś w konkretnym okresie i jak prezentuje się aktualny stan floty maszynowej. Usprawnienie całego procesu wypożyczenia to znakomite rozwiązanie w firmach związanych z różnymi branżami. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy, w jaki sposób można wykorzystać nasze oprogramowanie w przypadku konkretnego profilu działalności. Naszym głównym założeniem było usprawnienie procesu zarządzania maszynami lub innym sprzętem. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na dodatkowe moduły dostępne w aplikacji Quinno, w tym:

 • PZO - Planowanie zleceń z pracownikiem: operatorem / montażystą / serwisantem. Zobacz video
 • KOMUNIKATOR - komunikacja między użytkownikami aplikacji Zobacz video

Nasze programy nie są wyryte w kamieniu. Dostosujemy je do Twoich potrzeb i wskażemy, w jaki sposób możesz je efektywnie wykorzystywać. Przekonaj się, dlaczego program do wypożyczalni sprzętu może mieć realny wpływ na zwiększenie obrotów w firmie. Nasze rozwiązanie w pełni zasługuje na miano elastycznego oprogramowania – z łatwością dostosujesz jego kluczowe funkcjonalności do aktualnych potrzeb.

Zamów demo