logoQuinno bez tla

   Prowadzisz wypożyczalnię sprzętu eventowego (IT, meble, gastro, turystyczny, generatory, kamery, rusztowanie, kontenery, oswietlenie, itp.)? Aplikacja Quinno EVENT ułatwi Ci pracę. Prosty, mobilny program dla planowania i kontroli realizacji wynajmu. Na tablety, smartfony i laptopy. Dane w chmurze, zawsze dostępne. Oferujemy go zarówno dla pojedynczego podmiotu (aplikacja Quinno), jak i dla sieci wypożyczalni (platforma aplikacji webowych PAQ).

              Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54  

Jak to działa? Napracowaliśmy się, żeby Tobie było łatwiej:  Zobacz video

Kluczowe funkcje:
1. Procedura wynajmu - uproszczona: Rezerwacja -> Wydanie -> Zwrot
2. System rezerwacji sprzętu on-line (RSO), dwie procedury:     Zobacz video
      a) z płatnością elektroniczną (rezerwacja twarda)
      b) bez płatności elektronicznej (rezerwacja miękka)
3. Wydanie - nr dokumentu tożsamości, okres, planowana data zwrotu, stawka wynajmu
4. Zestawienia: stany u klientów, historia wynajmu, stopień wykorzystania sprzętu, rentowność sprzętu, itp.
5. Moduł CRM (integracja Kontrahenci + Zdarzenia + Oferty + Terminarz) - opcja

Moduły dodatkowe     Zobacz moduły

1. Procedura: Umowa Ramowa - Wydania - Zwroty - Faktura
2. Automatyczne fakturowanie dzierżawy (FAM)
3. Wydruki: faktura + precyzyjna specyfikacja
4. PZO - Planowanie zleceń z pracownikiem: kierowcą / operatorem / montażystą / serwisantem.  Zobacz video
5. KOMUNIKATOR - komunikacja między użytkownikami aplikacji  Zobacz video


                                            Program Quinno nie jest wyryty w kamieniu. Dostosujemy go do Twoich potrzeb

Zamów demo

 

Więcej informacji o programie Quinno EVENT znajdziesz poniżej.

Program Quinno EVENT jest aplikacją dostępną z poziomu każdej ze współcześnie używanych przeglądarek internetowych, przechowującą dane w chmurze, dostępną o każdej porze dnia i nocy. Korzystanie z niego sprawi, że proces obsługi wypożyczania sprzętu eventowego nigdy nie wydawał się prostszy niż dotychczas - interfejs został specjalnie dostosowany do kluczowych funkcji - szybkiej rezerwacji, wydawania oraz zwrotu. Wypożyczasz sprzęt na konferencje, koncerty, imprezy, szkolenia - nasz program ułatwi Ci pracę. Dzięki przemyślanej architekturze udało nam się stworzyć program który łączy w sobie prostotę interfejsu, multiplatformowość (dostępny na tabletach, smartfonach oraz laptopach) z zaawansowanymi funkcjami takimi jak pełna integracja z rezerwacją online (RSO) czy automatycznym fakturowaniem dzierżawy (FAM). Dla organizacji większych eventów nasze oprogramowanie oferuje specjalną funkcjonalność - definiowanie wirtualnych magazynów, które ułatwia kontrolę nad ilością sztuk danego sprzętu. Aktualnie oferujemy go Państwu w wersji dla pojedynczego podmiotu (jako aplikacja Quinno) oraz dla sieci wypożyczalni (platforma aplikacji webowych PAQ).

Nasz program, w celu zapewnienia dostępu do kluczowych funkcjonalności, prowadzi rejestry rezerwacji, wydań, zwrotów oraz wykaz sprzętów. Oferuje on również Harmonogram Wynajmu i Rezerwacji (HWR) oraz Terminarz Planowania Eventów (TPE). Poniżej każdy z nich zostanie omówiony.

Wykaz sprzętów przechowuje informacje na temat każdego pojazdu dostępnego w ramach oferty wypożyczalni. Użytkownik posiada możliwość dodawania nowych maszyn, ich edycji oraz usuwania. Dane z wykazu prezentowane są w formie tabelarycznej, wraz z możliwością ich sortowania względem danej kolumny. Do dyspozycji użytkownika oddana została również możliwość szybkiego wydrukowania wybranych rekordów z tabeli oraz opcja ukrycia wybranych kolumn.

Edycja dokumentu dotyczącego sprzętu umożliwia zdefiniowanie jego wielu kluczowych cech takich jak na przykład numer seryjny, typ oraz zdjęcie. Na uwagę zasługuje rozbudowany system definiowania stawek cenowych za wynajem. W jego ramach można zdefiniować cenę wypożyczenia za: godzinę, dzień oraz miesiąc. Istnieje również możliwość zdefiniowania różnych wartości dla poszczególnych tygodni wypożyczenia. Program dla podanych cen netto automatycznie wylicza cenę brutto. Zapewnia on również przystępny sposób podglądu oraz aktualizowania bieżącego stanu uszkodzeń - za pomocą uproszczonego schematu pojazdu. Dane prezentowane na nim pobrane są z dokumentów wydań oraz zwrotów.

Rejestry rezerwacji, wydań oraz zwrotów zawierają informacje o tym kto, co i na jaki okres wypożyczył. Z ich poziomu można uzyskać dostęp do pełnej historii wynajmu danego sprzętu. Dane prezentowane są w formie tabelarycznej z możliwością sortowania wierszy. Edycja dokumentu wydania jak i zwrotu pojazdu zawiera wiele informacji o stanie i wyposażeniu pojazdu. Za pomocą wizualnego kreatora użytkownik posiada możliwość szybkiego zdefiniowania uszkodzeń pojazdu na etapie wydawania jak i zwrotu pojazdu.

Funkcjonalność "Harmonogram Wynajmu i Rezerwacji (HWR)" zapewnia dostęp do historii sprzętów w jednym miejscu. Na kolorowym diagramie prezentowane są rezerwacje, wydania, zwroty, faktury oraz serwisy danego sprzętu. Terminarz Planowania Eventów (TPE) pokazuje plan rezerwacji sprzętów na eventy, z podziałem na zatwierdzone i niezatwierdzone, w przyjaznej, graficznej formie na kalendarzu w wybranej przez użytkownika skali.

Nasze oprogramowanie umożliwia również generowanie zestawień. Domyślnie dostępne są zestawienia w wersji standardowej. W razie potrzeby zapewniamy możliwość dopasowania wyglądu raportów oraz dodanie nowych. Wygenerowana treść raportu jest elastyczna dzięki liście parametrów wymaganych do wprowadzenia podczas jego generowania. Dane możliwe do wprowadzenia to: tekst, data, lista rozwijana oraz wybór wartości wielokrotnego wyboru wraz z opcją szybkiego wybrania wszystkich wartości oraz ich wyczyszczenia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.