logoQuinno bez tla

  Prowadzisz wypożyczalnię sprzętu sportowego - rowerów, sprzętu narciarskiego, itp.? Program Quinno Rental ułatwi Ci pracę. Pełna historia zapamiętana w rejestrach Rezerwacja, Wydanie i Zwrot, a terminarz wynajmu i rezerwacji zawsze pod ręką. Poza sezonem - symboliczna opłata za utrzymanie bazy w chmurze.

              Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 62 501-54-54  

Jak to działa? Napracowaliśmy się, żeby Tobie było łatwiej:  Zobacz video

Kluczowe procedury i funkcje:
1. Procedura wynajmu: Rezerwacja -> Wydanie -> Zwrot
2. Dwie warstwy dostępowe:
    a) program dla pracowników wypożyczalni
    b) aplikacja dla klientów - system rezerwacji sprzętu on-line
3. System rezerwacji sprzętu on-line (RSO):    Zobacz video
      a) z płatnością elektroniczną (rezerwacja twarda)
      b) bez płatności elektronicznej (rezerwacja miękka)
4. Wydanie - okres, stawka wynajmu
5. Zestawienia: stany u klientów, historia wynajmu, stopień wykorzystania sprzętu, rentowność sprzętu, itp.

Moduły dodatkowe     Zobacz moduły


            Program Quinno nie jest wyryty w kamieniu. Dostosujemy go do Twoich potrzeb

Zamów demo

 

Więcej informacji o aplikacji Quinno Rental znajdziesz poniżej.

Program Quinno Rental jest aplikacją dostępną z poziomu każdej ze współcześnie używanych przeglądarek internetowych, przechowującą dane w chmurze, dostępną o każdej porze dnia i nocy. Korzystanie z niego sprawi, że proces obsługi wypożyczalni rowerów nigdy nie wydawał się prostszy niż dotychczas - interfejs został specjalnie dostosowany do kluczowych funkcji - szybkiej rezerwacji, wydawania oraz zwrotu. W jego ramach możliwa jest obsługa wypożyczalni rowerów, gokartów, sprzętu wodnego itp. Dzięki przemyślanej architekturze udało nam się stworzyć program który łączy w sobie prostotę interfejsu, multiplatformowość (dostępny na tabletach, smartfonach oraz laptopach) z zaawansowanymi funkcjami takimi jak pełna integracja z rezerwacją online (RSO) czy automatycznym fakturowaniem dzierżawy (FAM).

Nasz program, w celu zapewnienia dostępu do kluczowych funkcjonalności, prowadzi rejestry rezerwacji, wydań, zwrotów oraz wykaz rowerów i kontrahentów. Oferuje on również Harmonogram Wynajmu i Rezerwacji (HWR).

Wykaz rowerów / sprzętów do wynajmu przechowuje informacje na temat każdego pojazdu dostępnego w ramach oferty wypożyczalni. Użytkownik posiada możliwość dodawania nowych pojazdów, ich edycji oraz usuwania. Dane z wykazu prezentowane są w formie tabelarycznej wraz z możliwością ich sortowania względem danej kolumny. Do dyspozycji użytkownika oddana została również możliwość szybkiego wydrukowania wybranych rekordów z tabeli oraz opcja ukrycia wybranych kolumn.
Edycja dokumentu dotyczącego pojazdu umożliwia zdefiniowanie wielu kluczowych cech pojazdu takich jak numer seryjny, grupa towarowa, typ oraz załącznik. Na uwagę zasługuje rozbudowany system definiowania dziennych stawek cenowych za wynajem. Program dla podanych cen netto automatycznie wylicza cenę brutto. Zakładka RSO zawiera dane dotyczące systemu rezerwacji online, zaś w zakładce "Historia wynajmu" prezentowany jest wykaz rezerwacji, wydań oraz zwrotów danego sprzętu.

Rejestry rezerwacji, wydań oraz zwrotów zawierają informacje o tym kto, co i na jaki okres wypożyczył. Z ich poziomu można uzyskać dostęp do pełnej historii wynajmu danego pojazdu. Dane prezentowane są w formie tabelarycznej z możliwością sortowania wierszy. Edycja dokumentu wydania jak i zwrotu pojazdu zawiera wiele informacji o stanie i wyposażeniu pojazdu. Za pomocą wizualnego kreatora użytkownik posiada możliwość szybkiego zdefiniowania uszkodzeń pojazdu na etapie wydawania jak i zwrotu pojazdu.

Funkcjonalność "Harmonogram Wynajmu i Rezerwacji (HWR)" zapewnia dostęp do historii wypożyczeń w jednym miejscu. Na kolorowym diagramie prezentowane są rezerwacje, wydania, zwroty oraz faktury (paragony). Po jego lewej stronie wypisane są przedmioty do wypożyczenia, zaś po prawej kolejne dni miesiąca z naniesionymi okresami czasowymi danej pozycji. Użytkownik posiada możliwość  ich szybkiej edycji oraz podglądu przez najechanie myszką oraz kliknięcie w nią.

Nasze oprogramowanie umożliwia również generowanie zestawień. Domyślnie dostępne są zestawienia w wersji standardowej. W razie potrzeby zapewniamy możliwość dopasowania wyglądu raportów oraz dodanie nowych. Wygenerowana treść raportu jest elastyczna dzięki liście parametrów wymaganych do wprowadzenia podczas jego generowania. Dane możliwe do wprowadzenia to: tekst, data, lista rozwijana oraz wybór wartości wielokrotnego wyboru wraz z opcją szybkiego wybrania wszystkich wartości oraz ich wyczyszczenia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.