Jak dodać odzież? Jak uzupełniać słowniki?

Jak dodać pracownika i edytować jego dane? Jak przypisać grupę asortymentową? Jak działają magazyny?

Bądź mobilny z Comotelem. Serwisanci z tabletami, wydania i zwroty sprzętu on-line, mobilni handlowcy - użytkownicy Comotela już tak mogą działać

Jak generować automatycznie zamówienia do dostawców i dokumenty wydań odzieży?

Oferta handlowa - Umowa najmu - z każdej oferty w prosty sposób generujemy zamówienie od klienta, a następnie Umowę najmu lub Zlecenie serwisowe.

Kontrahenci, Terminarz i Zdarzenia - moduł udostępnia dostęp do tych trzech grup danych. Dostęp do danych lokalnie oraz webowo.

Nowy rok w Gminach - należy zamknąć poszczególne okresy i zmienić rok rozrachunkowy na bieżący.

Comotel OPAŁ zgodny z przepisami - zobacz oświadczenie i przekaż do swojego Urzędu Skarbowego.

Grupowanie kontrahentów - segmentacja kontrahentów to ważny element CRM.

Oprogramowanie dla sieci partnerów. Organizujesz sieć partnerów świadczących specjalistyczne usługi? Zarządzasz siecią wypożyczalni sprzętu lub siecią serwisów? Wdrożenie w 4 tygodnie.

Planowane serwisy - logujesz się do programu i już wiadomo, na którym urządzeniu zbliża się termin przeglądu.

Aplikacja webowa dla sieci kancelarii? Kup naszą platformę PAQ i udostępniaj aplikacje webowe swoim klientom, np. kancelariom. Dostosujemy PAQ do każdej branży. Wdrożenie w kilka tygodni.

Zgodnie z nowelizacją ustawy informujemy, że na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookie. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności. ZAMKNIJ