Nowy rok w Gminach - należy zamknąć poszczególne okresy i zmienić rok rozrachunkowy na bieżący.

Wprowadzanie decyzji - Moduł OUR w programie ODPADY ułatwia wystawianie decyzji o umorzenie, odroczenie płatności czy rozłożenie na raty płatności.

Blokowanie lub obniżanie odsetek - w programie Comotel ODPADY wprowadzono dwa rodzaje dokumentów odpowiedzialnych za blokowanie naliczania odsetek lub ich obniżenia.

Przeksięgowania - w programie Comotel ODPADY jednym dokumentem możemy przeksięgować błędnie np. zaksięgowaną wpłatę, nie na tego płatnika.

Karta Kontowa Podatnika - w instrukcji przedstawiono w czytelny sposób opis pól, a tym samym Użytkownik może sprawdzić, jakie dane pobierane są do odpowiednich pól.

Księgowanie przedawnień - w programie ODPADY należy zaznaczyć odpowiednie dokumenty, które zgodnie z przepisami ulegają przedawnieniu. Instrukcja wyjaśnia procedurę postępowania.

Zgodnie z nowelizacją ustawy informujemy, że na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookie. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności. ZAMKNIJ